Sorum var İkiz Gebelikte normal doğum yapılabiliyor mu?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan İkiz Gebelikte normal doğum yapılabiliyor mu? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,801 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İkiz Gebelikte normal doğum yapılabiliyor mu?
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Hayır canım onuda kim diyor qayetde yapıla biliyor benim bi akrabam 37 haftada 2 tane tek yumurta ikizi dogurdu hemde 2 side normal hiç bir problemleri yoktu çok şükür
Arkadaşımın gebeliği riskli bu yüzden birçok doktor takibini bile almıyor ondan şaşırdık normal demesine doktorun 🙄🤦
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Korkma balım minik Muhammed Kayra da üzülür o zaman 🥺😘
Bugün Muhammed Kayra baya yoruldu benimle 😅😅 o kadar yoruldum ki yürü yürü baya yürüdük bebiş ara ara vuruyor burdayım diyor ama sonrasında tık yok bayılıyor galiba 😅😅🤦🤦 baya yürüdük bugün uzun zaman sonra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Arkadaşımın gebeliği riskli bu yüzden birçok doktor takibini bile almıyor ondan şaşırdık normal demesine doktorun 🙄🤦
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bugün Muhammed Kayra baya yoruldu benimle 😅😅 o kadar yoruldum ki yürü yürü baya yürüdük bebiş ara ara vuruyor burdayım diyor ama sonrasında tık yok bayılıyor galiba 😅😅🤦🤦 baya yürüdük bugün uzun zaman sonra
Yprulmuştur annesi çok yorma kendini kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar