İlişki sonrası kaşıntı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde DuyguHiraa tarafından oluşturulan İlişki sonrası kaşıntı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 889 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İlişki sonrası kaşıntı
Konbuyu başlatan DuyguHiraa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayşegül

DuyguHiraa

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar çok özür dileyerek ve affınıza sığınarak anlatıyorum eşimle 3 gün önce ilişkiye girdik ve ertesi gün rahmimde bi kaşıntı olduğunu fark ettim çok acayip kaşınıyor ama kısa süreli sonra bitiyor rahmimin içerisinde su kabarcığı tarzı bişe var sanki elimi sürünce Pütürümsü et gibi bilmiyorum sizde demi öyle yoksa ben kaşıntı olduğu için incelerken mi fark ettim anlamdım çok kötü kaşınıyor 5 dk sonra sanki hiç kaşınmamış gibi oluyor idrarda sızım yok bebeğime zarar verme gibi bişe söz konusu olurmu sizce ne yapmam gerek şaştım kaldım

Cansel

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar çok özür dileyerek ve affınıza sığınarak anlatıyorum eşimle 3 gün önce ilişkiye girdik ve ertesi gün rahmimde bi kaşıntı olduğunu fark ettim çok acayip kaşınıyor ama kısa süreli sonra bitiyor rahmimin içerisinde su kabarcığı tarzı bişe var sanki elimi sürünce Pütürümsü et gibi bilmiyorum sizde demi öyle yoksa ben kaşıntı olduğu için incelerken mi fark ettim anlamdım çok kötü kaşınıyor 5 dk sonra sanki hiç kaşınmamış gibi oluyor idrarda sızım yok bebeğime zarar verme gibi bişe söz konusu olurmu sizce ne yapmam gerek şaştım kaldım
Yara olup kaşıdıktan sonra daha çok mikrop kapmış olabilir

A

Ayşegül

Guest
Enfeksiyon olabilir ayaklarını sıcak tut iç çamaşırlarını ütüleyerek giyy

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar