Iliski

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elisa tarafından oluşturulan Iliski başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,482 kez görüntülenmiş, 65 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Iliski
Konbuyu başlatan Elisa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sıbelmamı

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Allah öle İstemiş ve gebe kalmışsın bende kaza sonucu gebe kaldım şimdi şükrediyorum sağlıkla gelsin dunyaya bebişlerimiz kaçıncı bebeğiniz sizin
Aynen saglıklıca inşallah zaten bebek özledim oglum 6 yaşında 💓💓💓
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yerim ben seni ben o yoldan geçtim cnm

Bide benimki sezeryan

Aynı benim dünüşüyorsun o zaman bencede Allah bunların canına sağlık uzun ömür versin yeter. Dur bir Merve gelsin görürse zaten sorarız bende onu soracaktım uygulamada 3 ay diyor herkes 2.5 diyor yav ben ne zaman bitircem 3 ayı hala 2.5 sa 😅😅
Nurum defnecim mesaj atmiş 4 ay 3 günlük hamiliyim

Son düzenleme:

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
En iyisi hafta olarak hesaplamaya devam etmek kızlar 😄ben takvime işaretledim sizde öyle 4 hafta bir ay ediyo öyle yapın isterseniz hesaplarıma göre kasım aralık gibi doğum olurcak Allah'ın izniyle İnşallah 🤗
Aynı benim dünüşüyorsun o zaman bencede Allah bunların canına sağlık uzun ömür versin yeter. Dur bir Merve gelsin görürse zaten sorarız bende onu soracaktım uygulamada 3 ay diyor herkes 2.5 diyor yav ben ne zaman bitircem 3 ayı hala 2.5 sa 😅😅

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
En iyisi hafta olarak hesaplamaya devam etmek kızlar 😄ben takvime işaretledim sizde öyle 4 hafta bir ay ediyo öyle yapın isterseniz hesaplarıma göre kasım aralık gibi doğum olurcak Allah'ın izniyle İnşallah 🤗
Ebem diyor Aralık sonu
En iyisi hafta olarak hesaplamaya devam etmek kızlar 😄ben takvime işaretledim sizde öyle 4 hafta bir ay ediyo öyle yapın isterseniz hesaplarıma göre kasım aralık gibi doğum olurcak Allah'ın izniyle İnşallah

Oluruna bıraktım be zaman dogarsa😂😂😂

seçilll

Kayıtlı Üye
rank
Slm tecrubeli anneler
Ben yeni dogum etim bebegim 1 aylik ve korunmak istiyorum 4 sene yakin fakat sprey ve hap hiç BiLmiom ve sprey hakinda cok olumsuz seyler duydum ve emzirdigim icin bana verilen hap o kadar etki etmez dediler esim koruncak Ama cok korkuyom hamile kalirsam diye siz nsl korunuyorsunuz arkadaslar
Canım 3 aylık iğnelerden var ben 6 sene onlardan kullandım %99 koruma saglıyor vücuda zararı var diyenler falan oldu ama bunyeden bunyeye degısyor ben 6 sene kullandıgım halde bana hic bi zarari olmadı. Bırakınca 8 ay sonra tekrar hamile kaldım simdi 18+2 olduk bu iğnelerden başlayabilirsin ama adeti kesiyor. 1 aylık olanlar da var onda adette oluyosun

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Seninki kaç haftalık
Aynen saglıklıca inşallah zaten bebek özledim oglum 6 yaşında 💓💓💓

Yerim ben seni ben o yoldan geçtim cnm

Bide benimki sezeryan

Nurum defnecim mesaj atmiş 4 ay 3 günlük hamiliyim
Ahh ahh daha o yolun başındayız canım benimde sezaryan ama şükür çok rahattım 🥰

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Canım 3 aylık iğnelerden var ben 6 sene onlardan kullandım %99 koruma saglıyor vücuda zararı var diyenler falan oldu ama bunyeden bunyeye degısyor ben 6 sene kullandıgım halde bana hic bi zarari olmadı. Bırakınca 8 ay sonra tekrar hamile kaldım simdi 18+2 olduk bu iğnelerden başlayabilirsin ama adeti kesiyor. 1 aylık olanlar da var onda adette oluyosun
Ben igneden çok korkuyorum kızlar resmen kaçıyorum yerde sürünütüm ama igne vuramıyorum hap kullandım oda tutmadı hamile kaldım

Ahh ahh daha o yolun başındayız canım benimde sezaryan ama şükür çok rahattım 🥰
Nursende sezeryansın

Tüm sayfalar yüklendi.