Sorum var İlk adım arabası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nursen40 tarafından oluşturulan İlk adım arabası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 368 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İlk adım arabası
Konbuyu başlatan Nursen40
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Nursen40

Kayıtlı Üye
rank
Canım bence sen destekle onu yürümesş için . Arabadan düşerim diye korkabilir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen katılıyorum
32 haftalık hamileyim canım egilemiyorum karnimdan çok zorlanıyorum eşimden işten geliyor yoruldum fln diye oda yürütmuyo mecbur ilk adım arabası aldım

32 haftalık hamileyim canım egilemiyorum karnimdan çok zorlanıyorum eşimden işten geliyor yoruldum fln diye oda yürütmuyo mecbur ilk adım arabası aldım
Cnm bende 33 haftalık hamileyim bebeğimde yürümek istiyor koltuklara tırmanıp sırayla yürüyor destek alıyor bazen bana tırmanıp kendini bırakıyor biraz ayakta kalıyor düşüyor bazende tek başına ayakta bırakıyor gel diyoz 23 adım atıp düşecek gibi oluyor tutuyoz

Nursen40

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bende 33 haftalık hamileyim bebeğimde yürümek istiyor koltuklara tırmanıp sırayla yürüyor destek alıyor bazen bana tırmanıp kendini bırakıyor biraz ayakta kalıyor düşüyor bazende tek başına ayakta bırakıyor gel diyoz 23 adım atıp düşecek gibi oluyor tutuyoz
Benimkide koltukların kenarında yürüyo canım ama ayakta gel diyorum yok oturuyo emekleyip geliyo

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar