İlk adım eğitim seti

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan İlk adım eğitim seti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 850 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İlk adım eğitim seti
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler,
Aranızda ilk adım eğitim seti alan oldu mu?
Bugün sipariş ettim tecrübem olmadığı için 6 aylık aldım ama yorumlarını okuduğumda çok güzel geri dönüşler var

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kullan bakalım memnun kalırsan geri yazarmısın bende almayı düşünüyorum nerden sipariş ettin
İlk adımın kendi Sitesinden aldım canım temsilci ile görüştük anlattım işte benim oğlan biraz önden gidiyor 8. Ayında ama 11 ay 10 ay hareketleri var ilk etapta pekiştirme seti gelecekmiş 9. Ay için sonra noröal eğitim paketleri devam edecekmiş

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
İlk adımın kendi Sitesinden aldım canım temsilci ile görüştük anlattım işte benim oğlan biraz önden gidiyor 8. Ayında ama 11 ay 10 ay hareketleri var ilk etapta pekiştirme seti gelecekmiş 9. Ay için sonra noröal eğitim paketleri devam edecekmiş
Hmm anladım canım bende baktım geçenlerde 9. Aydan itibaren vardı adım adımdı sitenin adı

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ay olarak değil ama yaşlarını aldım canım oğluma en son okula yazıldıktan sonra hepsini kaldırdım okulda ayrı set lerle çalıştıkları için kızıma kaldırdım ona kullanırım diye

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım diğerlerini de alacaksın eminim benim arkadaşım da almıştı oğluna faydasını gördü bizde öyle
Ay inşallah ya 30 yaşındayım benim zamanımda bmyle şeyler bu kadar yoktu annemden allah razı olsun gelişimimi hep destekleyecek şekilde büyüttü beni bende aynısını çocuğuma yapabilmek istiyorum açıkçası

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar