Sorum var Ilk bebek ve sanci

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Lala tarafından oluşturulan Ilk bebek ve sanci başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 697 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ilk bebek ve sanci
Konbuyu başlatan Lala
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Miniğimin Annesi

Dm.dzyl

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar kizlar, bugun 37+0 hamileligim ve ilk gebeliyim ara sira regl sanci gibi agri oluyo ve belimde agriyo ayni zamanda karnimda taw gibi oluyo . Acaba yalanci dogum sancisimi? Cabuk deyilmi? 38 de doktorum gel konusalim sezeryanmi yoksa kendimmi dogurucam diye .acaba bu agri iwaret ola bilirmi dogum icin zamanla hizlanirmi? Yazan elleriniz var
Merhaba canım ben İlk kızımda nasıl ne şekilde geleceğini bilmediğimden anlamamıştım sonra gece sancıyla uyandım benimki direk belime vurdu ve gecmiyodu bi türlü doktoru aradık gelin bakayım dedi ama ben hala dogurmam diyodum ama sabaha karşı bebisimi aldım kucağıma 🥰

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar kizlar, bugun 37+0 hamileligim ve ilk gebeliyim ara sira regl sanci gibi agri oluyo ve belimde agriyo ayni zamanda karnimda taw gibi oluyo . Acaba yalanci dogum sancisimi? Cabuk deyilmi? 38 de doktorum gel konusalim sezeryanmi yoksa kendimmi dogurucam diye .acaba bu agri iwaret ola bilirmi dogum icin zamanla hizlanirmi? Yazan elleriniz var olsun
Doğumun yaklaştığı için yalancı sancılarda sıklaşır karnının sertleşmeside bebek kendini doğuma hazırlıyor benim geçmek bilmeyen son haftalarımda hep böyle oldu

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aslinda ben cok sakin biriyimdir ,agrisam bile dilime getirmem agriyorum diye .susar kalirim woke girmis gibi 🤣🤣😂 ama sanirim soylediginiz gibi muthiwse Kendimi hazirliyim bol enerji depolayayim😀😂
Dinlenin bol bol ben o gün kendimi çok yormustum dogumda daha da yoruldum sancı çekiyorum doktorlar müdahale ediyor ben uyumaya çalıştım o kadar yoruldum vLlah

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar kizlar, bugun 37+0 hamileligim ve ilk gebeliyim ara sira regl sanci gibi agri oluyo ve belimde agriyo ayni zamanda karnimda taw gibi oluyo . Acaba yalanci dogum sancisimi? Cabuk deyilmi? 38 de doktorum gel konusalim sezeryanmi yoksa kendimmi dogurucam diye .acaba bu agri iwaret ola bilirmi dogum icin zamanla hizlanirmi? Yazan elleriniz var olsun
Ben de 32 haftadayım arada adet sancısı gibi Bi sancı oluyor o da mı yalancı sancı acabâ

Lala

Kayıtlı Üye
rank
Ben de 32 haftadayım arada adet sancısı gibi Bi sancı oluyor o da mı yalancı sancı acabâ
O bence kasilma agrisi gibi ola bilir cunki bendede erken haftalarda oluyodu hem kasilma hem agri veriyodu.hayirlisi olsun hakkimizda
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dinlenin bol bol ben o gün kendimi çok yormustum dogumda daha da yoruldum sancı çekiyorum doktorlar müdahale ediyor ben uyumaya çalıştım o kadar yoruldum vLlah
Can tesekkur ederim ,tamam oyle yaparim🥰

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Rabbim sağ salim saglıkLa kucağına almayı nasip etsin inşallah🤲

Tüm sayfalar yüklendi.