İlk gebeliğim cinsiyetini çok merak ediyorum ☺️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Sehriii tarafından oluşturulan İlk gebeliğim cinsiyetini çok merak ediyorum ☺️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 931 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı İlk gebeliğim cinsiyetini çok merak ediyorum ☺️
Konbuyu başlatan Sehriii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sıbelmamı

Sehriii

Kayıtlı Üye
rank
Aslında 4 gebeliğim ama hiç bu haftaya kadar ilerlemişti 3 gebeliğim de 8 haftaya geldiğinde kalbi durduğu için kürtaj olmuştum çok şükür Allah'ıma bu sefer 10 haftayı geçti ilkkez bu duyduğu yaşıyorum o yüzden cinsiyetini de çok merak ediyorm sağlıklı olsun da kız erkek fark etmez ama annelik duygusu işte merak da ediyor insan bu arada güzel anneler anne adayları dualarınızı eksik etmeyin gebeliği mi tamamlayabileyim hepsinizden teşekkür ederim şimdiden ☺️☺️
IMG_20210924_102236.jpg

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah hayırlısıyla kucağına alırsın evladını banada kız gibi geldi cnm herşeyin hayırlısı

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Aslında 4 gebeliğim ama hiç bu haftaya kadar ilerlemişti 3 gebeliğim de 8 haftaya geldiğinde kalbi durduğu için kürtaj olmuştum çok şükür Allah'ıma bu sefer 10 haftayı geçti ilkkez bu duyduğu yaşıyorum o yüzden cinsiyetini de çok merak ediyorm sağlıklı olsun da kız erkek fark etmez ama annelik duygusu işte merak da ediyor insan bu arada güzel anneler anne adayları dualarınızı eksik etmeyin gebeliği mi tamamlayabileyim hepsinizden teşekkür ederim şimdiden ☺️☺️Ekli dosyayı görüntüle 1071
Sağlıkla kucağına alırsın inşallah ♥️♥️♥️

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Aslında 4 gebeliğim ama hiç bu haftaya kadar ilerlemişti 3 gebeliğim de 8 haftaya geldiğinde kalbi durduğu için kürtaj olmuştum çok şükür Allah'ıma bu sefer 10 haftayı geçti ilkkez bu duyduğu yaşıyorum o yüzden cinsiyetini de çok merak ediyorm sağlıklı olsun da kız erkek fark etmez ama annelik duygusu işte merak da ediyor insan bu arada güzel anneler anne adayları dualarınızı eksik etmeyin gebeliği mi tamamlayabileyim hepsinizden teşekkür ederim şimdiden ☺️☺️Ekli dosyayı görüntüle 1071
Sag salim alasan kucagina canim inwallah rebim korusun inwallah 12 haftaliginda ben oyrenmiwdim oglan oldugunu sabirli ol ne olursa olsun fark etmez saglikli olsun yeter

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar