İlk gebelik alışma süreci yaşadıklarım normal mi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Mervercan tarafından oluşturulan İlk gebelik alışma süreci yaşadıklarım normal mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,118 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı İlk gebelik alışma süreci yaşadıklarım normal mi ?
Konbuyu başlatan Mervercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba benim ilk gebeliğim 9. Haftaya girdim ama hâlâ inanamıyorum ultrasonda falan görmesem bebeğim yokmuş gibi hissediyorum 4 hafta sonra doktor kontrolüm var o zamana kadar nasıl dayanırım bilemiyorum😅
Göbüşün sisince inanacaksin kuzum 😂😂 seni nasil tekmeleyecek😂😂 dusmanina vurur gibi vuracak valla😂😂

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba benim ilk gebeliğim 9. Haftaya girdim ama hâlâ inanamıyorum ultrasonda falan görmesem bebeğim yokmuş gibi hissediyorum 4 hafta sonra doktor kontrolüm var o zamana kadar nasıl dayanırım bilemiyorum😅
Olur canım öyle şeyler bulantın da mı yok o zaman anlardın hamileliğin nasıl zor olduğunu 🤣 ben öyleydim

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Olur canım öyle şeyler bulantın da mı yok o zaman anlardın hamileliğin nasıl zor olduğunu 🤣 ben öyleydim
Ayy o çok var mahvediyor beni ama adet dönemlerimdede yaşıyordum ben bulantıyı oda normal geliyor bana 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Göbüşün sisince inanacaksin kuzum 😂😂 seni nasil tekmeleyecek😂😂 dusmanina vurur gibi vuracak valla😂😂
Hadi inşallah o günleri de görürmüyüm acaba 😅

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Tatlım yeni mi kontrole gittin bebek tam haftasında mı geç döllenme olmuştu ya ne dedi dr

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Tatlım yeni mi kontrole gittin bebek tam haftasında mı geç döllenme olmuştu ya ne dedi dr
Kuzum herhangi bi sıkıntı yok 1 hafta falan oldu kontrole gideli hatta 10 gün falanda olmuş olabilir geç döllenmeyle bi sıkıntı olmuyor 4 hafta sonrada 2 li tarama için çağırdı beni

...

Moderator
Mod
rank
İlk bebek ilk heyecan.Çok güzel duygular bunlar canım.Rabbim isteyen herkese tattırsın .😊

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum herhangi bi sıkıntı yok 1 hafta falan oldu kontrole gideli hatta 10 gün falanda olmuş olabilir geç döllenmeyle bi sıkıntı olmuyor 4 hafta sonrada 2 li tarama için çağırdı beni
Tamam canım benimde 2 hafta sonra kontrolüm var bakalım ne diyecek

• Beğen
Tepkiler: ...

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
  • Beğen

Beyza Fırat

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim de ilk bebek 6 aylık oldu tekme atana kadar bende inanmiyordm 😂😂😂

• Beğen
Tüm sayfalar yüklendi.