İlk gebelikte karın ne zaman büyür

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan İlk gebelikte karın ne zaman büyür başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,657 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İlk gebelikte karın ne zaman büyür
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
🤣 Canım bende büyüsün diye çok sabırsızlandım ama nasip olmadı bana hevesim kursağımda kaldı yani😂😂 artık doğuracam karnım büyümedi 🤦🤣
Aslında iyi bişy ne kadar büyürse deride o kadar çok deforme oluyor bide kilo olarak kalıyor ama işte bebeği öyle güzel güzel göstere gösterek yürümek gezmek istiyor insan 😂

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ilk gebelikde cok fazla çıkmıyor zaten ben 7 aylik hamileydim herkes 4 aylik sanıyodu ama bunda 5 aylik olmadan kendini farkettirdi😃🙄🤗
Valla seni yine yedi aylıkken dört aylık sanmışlar ama ben doğuracam artık kimse hamile🤰 olduğuma inanmıyor 🤣😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aslında iyi bişy ne kadar büyürse deride o kadar çok deforme oluyor bide kilo olarak kalıyor ama işte bebeği öyle güzel güzel göstere gösterek yürümek gezmek istiyor insan 😂
Ya eskisi gibi giyinmek çok güzel tabiki eski kıyafetlerinin sana hala olması güzel bir moral. Ancak böyle karnının büyümesi kendini orda hissettirmesini çok istiyorum. Eşim benden daha çok karnımın büyümesini istiyor🤣🤣😂

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Valla seni yine yedi aylıkken dört aylık sanmışlar ama ben doğuracam artık kimse hamile🤰 olduğuma inanmıyor 🤣😂

Ya eskisi gibi giyinmek çok güzel tabiki eski kıyafetlerinin sana hala olması güzel bir moral. Ancak böyle karnının büyümesi kendini orda hissettirmesini çok istiyorum. Eşim benden daha çok karnımın büyümesini istiyor🤣🤣😂
Valla hatta doğuma gittim kadin suyumu açtı karnim dümdüz oldu yani o siskinlikte sudanmis meğer😁😁🤗🤗🤗

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank

Hahaa benim eşimde hergün bakıyım büyümüş mü diyo bende diyorum bi günde mi hortlayacak 😂😂

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Tüm sayfalar yüklendi.