İlk gebelikte karın ne zaman büyür

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan İlk gebelikte karın ne zaman büyür başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,657 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İlk gebelikte karın ne zaman büyür
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Valla artık yapacak birşey yok eşim de ısrar ediyor büyüsün diye ama ben ne yapim 😂😂 bazen diyor ya hamile değilsen 😂🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynn valla 😂 profil fotoğrafımla aynıyım hâlâ
Sağlıklı olsunda karnım gözükmesede olur valla😂

Doğum yaptığım gun hic kilo almamışım oley diye seviniyodum ama emzirirken 2 kati geri geri geldi 😢😢yani eski kilolarda gitmiyor malesef 😃😃😂😎
Emzirme bitince açlık başlasın zaten bu sene tutamadm orucu tutarım artık filtresi verilmiyormuş hamilelikte tutmak gerekmiş😂

Esilanın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar ilk gebeliklerinizde karnınız ne zaman büyümeye başlamıştı. Ben hep bakıyorum hiç bir değişiklik yok sanki kendi göbeğim var sadece. sadece kasık bölgem de dolgunluk hissediyorum o kadar bide çok aşırı değil ama biraz göbeğim var o yüzden gözükmüyor olabilir mi 12.haftadayım bu arada
20 haftalıkta

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Doğum yaptığım gun hic kilo almamışım oley diye seviniyodum ama emzirirken 2 kati geri geri geldi 😢😢yani eski kilolarda gitmiyor malesef 😃😃😂😎
Ciddi valla kilo alıyom ama karnım büyümüyor. Bir ay içinde beş kilo aldım 😂

Sağlıklı olsunda karnım gözükmesede olur valla😂

Emzirme bitince açlık başlasın zaten bu sene tutamadm orucu tutarım artık filtresi verilmiyormuş hamilelikte tutmak gerekmiş😂
Aynn canım sağlıklı olsun da

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Bulantılarım geçti çok şükür yaa valla bu 12.hafta gerçekten ilaçmış 13 e giriyorum artık 12 ye girince bi hafifledi sonra bi anda bitti çok hafif oldu hiç rahatsız etmeyecek şekilde oda biraz oluyor bazen oda hemen geçiyor çok şükür ama tiksinme falan devam maalesef 😂😂
Tiksinmeye artik katlanican bende kokuya cok duyarliyim onun dışında sıkıntım yok cok şükür 😃😍

Tüm sayfalar yüklendi.