İlk sezeryanda bıçağın acısını hisseden varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Yusuf Özgen tarafından oluşturulan İlk sezeryanda bıçağın acısını hisseden varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,914 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı İlk sezeryanda bıçağın acısını hisseden varmı
Konbuyu başlatan Yusuf Özgen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mlk6

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Ben çok kötü hissetm
Yok bende olmadı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayır ameliyat bittikten sonra uyuştu oda iş işten geçmişti
Öyle bir şey asla olmaz çünkü sana soruyor o kahverengi sürülen şey ne ise sonra sontaj takılırken hissettin mi diyo ben de ikisinde de hissetmedim dedim öyle başladı ameliyata

Öyle bir şey asla olmaz çünkü sana soruyor o kahverengi sürülen şey ne ise sonra sontaj takılırken hissettin mi diyo ben de ikisinde de hissetmedim dedim öyle başladı ameliyata

O doktora yine gidcm acıyı göze alicak kadar eğer tekrar olursa direk şikayet edcm
Değiştir bence gerek yok ikinci kez kötü hiseetmeneı

Yusuf Özgen

Kayıtlı Üye
rank
Senin bileceğn iş canım tabi ama bir kuyuya iki kere taş atılmaz der büyüklerimiz ☺️
Ama ben o anı her akşam kabus gibi gryrm gzlrmn önünden geçmiyor eğer gerçekten bilerek yaptıysa şikayet edcm aradan bir yıl geçti sanki her akşam ameliyat olyrum insanın eline iğne batsa ayy der dgl gelsn seni delik deşik etsn bişe deme

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar