💜Implant korunma yöntemi💜

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Helin in annesi tarafından oluşturulan 💜Implant korunma yöntemi💜 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,909 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 💜Implant korunma yöntemi💜
Konbuyu başlatan Helin in annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sivaslı007
Halla halla bunu bilmiyordum kuzum ya hemşire 3 aylık dedi ben 4 5 sene düşünmüyorum o yüzden kafama yatmıştı olmadı aylık yaptırım sorun değil yeter ki korusun yoksa bu adam 2 seneye kalmaz yapar korunmaz bnde istemiyorum kısaca bu evliliğe 1 tane yeter
Bende düşünmüyorum kuzum büyük konusmim ama 6.7 sene dusunmiyorum kacinti felan bişey olmazssa o yüzden aylık yaptırıyorum .ama adet kesilmesi felan şişkinlik yapar ya ne bileyim menepoza gitmiyorsun iğneyi bıraktıktan bı sure sonra gene adet olmaya basliyormussun ama adet olmadan da bütün pis kan vücutta kalıyor.bana ilk bebek olunca aylık önerdi canım ebe

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bende düşünmüyorum kuzum büyük konusmim ama 6.7 sene dusunmiyorum kacinti felan bişey olmazssa o yüzden aylık yaptırıyorum .ama adet kesilmesi felan şişkinlik yapar ya ne bileyim menepoza gitmiyorsun iğneyi bıraktıktan bı sure sonra gene adet olmaya basliyormussun ama adet olmadan da bütün pis kan vücutta kalıyor.bana ilk bebek olunca aylık önerdi canım ebe
Aman olmazsa bebekleri olmayanlara nasip etsin inşallah cnm bnm aklımda hiç yok bebek birdaha önümü görmediğim bir evliliğe ikinci çocuk yazık ya

Aman olmazsa bebekleri olmayanlara nasip etsin inşallah cnm bnm aklımda hiç yok bebek birdaha önümü görmediğim bir evliliğe ikinci çocuk yazık ya
Ama kuzum ileride ne olacağını bilemezssin ki öyle düşünme belki evliliğin düzene girecek çok mutlu olacaksın her ihtimale karşı bence aylık yaptır 😘

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Ama kuzum ileride ne olacağını bilemezssin ki öyle düşünme belki evliliğin düzene girecek çok mutlu olacaksın her ihtimale karşı bence aylık yaptır 😘
Hiç umudum yok kuzum adam ilk fırsatta yapıyor yapicagini bu mu degisicek 🥰 nasip herşey

Sivaslı007

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar geçen paylaşmıştım koldan deri altı korunma yöntemi bunu canlı canlı uygulayan bı doktor gördüm sizinle paylaşmak istedim, inanın yapılırken sanki kendi koluma yaptırdım gibi içim tuaf oldu ama 3yil çok iyi bı zaman korunma yöntemi için hemde kimse fark etmiyor korundugumuzu o helde izleyin kardeşlerim https://www.instagram.com/reel/CZjj8yfKSqS/?utm_medium=copy_link
Abla Memnun musun rahatmısın ya bende taktırdım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar