indirekt coombs testi kan uyuşmazlığı testi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tgba tarafından oluşturulan indirekt coombs testi kan uyuşmazlığı testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,731 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı indirekt coombs testi kan uyuşmazlığı testi
Konbuyu başlatan Tgba
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MrymCetinkaya

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Bizimde kan uyusmazligim var benim negatif eşimin pozitif ama iğne doğumdan sonra yapıldı bana ilk cocugumu doğurdum iğne yaptılar kan uyuşmazlığı için şuan 14 haftalık hamileyim doktora sordum bu doğumda yine iğne yapılcak oda üçüncü çocuk için dedi 28 haftalıkta nasil iğne yapıldı onu anlamadım senin ilk cocugunmu
Ben bu isi anlamadim esimle kanim ayni kan grubu bizim ki bi kizim var ondayken kan uyusmazligi falan yaptirmadik simdi bir daha olacak rabbimin izniyle bu cocuguma da yaptirmak istemiyorum yaptirmazsak ne olur bilgi lutfen

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ben bu isi anlamadim esimle kanim ayni kan grubu bizim ki bi kizim var ondayken kan uyusmazligi falan yaptirmadik simdi bir daha olacak rabbimin izniyle bu cocuguma da yaptirmak istemiyorum yaptirmazsak ne olur bilgi lutfen
Tamam eşinle kan grubu aynıysa gerek yok kan uyuşmazlığı yaptırmanıza bizim kan uyusmazligimiz var ve çocuğa yapilmiyo zaten kan uyuşmazlığı olduğunda doğumdan sonra anneye iğne yapıyorlar diğer çocuk için

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar