Insanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asli06 tarafından oluşturulan Insanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,525 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Insanlar
Konbuyu başlatan Asli06
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Helin in annesi

Fatm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim iki oğlum vardi. Simdi 3.de erkek.Ben kabulleniyorum hayırlı sağlıklı olsun diyorum. Ama çevremdekiler keske kız olsaydi, hala degismedi mi dedikce moralim bozuluyor. Sanki benim elimde kız olup kusurlu olsa onlar mi bakacak yani. Anlamıyorum insanları.

Bu insanlar tam bir manyak gerçekten Benimde 1 oğlum var ikinci oğlum dünyaya geldi cinsiyetini öğrendiğimden bu yana hala keşke bu kız olaydı diyen cahiller var boğasım geliyor cehalet işte ne diyecen 👊🏻
Sanki kız olsa napcaklar dimi öyle de sende kız olsa altın mı takcaktınız bezini vs sini mi karşılıycaktnz de 😀

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar benim iki oğlum vardi. Simdi 3.de erkek.Ben kabulleniyorum hayırlı sağlıklı olsun diyorum. Ama çevremdekiler keske kız olsaydi, hala degismedi mi dedikce moralim bozuluyor. Sanki benim elimde kız olup kusurlu olsa onlar mi bakacak yani. Anlamıyorum insanları.
Benim arkadawimin 3 erkek cocugu var onada hep kizin olsun diyorlar oda cok takliyo bos verin ya kime ne sizin cocuglardan

Rüyaa

Kayıtlı Üye
rank
Canım benimde iki oglum vardı dogum yaptım 3 oglum oldu bana da diyorlar ayy kızın yok ama benim cocuklrım cinsiyet önemli değil sagliklı olsunlarda gerisi hiç.

Canım benimde iki oglum vardı dogum yaptım 3 oglum oldu bana da diyorlar ayy kızın yok ama benim cocuklrım cinsiyet önemli değil sagliklı olsunlarda gerisi hiç.
Eşimin bir akrabası kendisinin tek cocuğu var erkek yaşlarıda artık ilerlemş biraz bana diyor herkesin bir kızı olmalı ee senin niye yok o zman🙂 millet delirmiş cidden

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Herşeyi anladmda "Hala değişmedi mi?" Sorusu...😳😳😳🤯
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anlamada zaten annem kafayı yemiş insanlar cahillikte bi yere kadar gerçekten bnde sinirleniyorum bu gibi şeylere ama yapabilceğin bişey yok. Takmamak o gereksizleri ciddiye almamak lazm. Cevap verebiliyosan sustur insanları ağzlarnın payını ver hadlerini bilsinler. Yapamıyosanda uzak durmaya çalş canım yoksa yıpratrlar seni.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anlamada zaten annem kafayı yemiş insanlar cahillikte bi yere kadar gerçekten bnde sinirleniyorum bu gibi şeylere ama yapabilceğin bişey yok. Takmamak o gereksizleri ciddiye almamak lazm. Cevap verebiliyosan sustur insanları ağzlarnın payını ver hadlerini bilsinler. Yapamıyosanda uzak durmaya çalş canım yoksa yıpratrlar seni.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Anlayamazsın kuzum onları 2 tane kızın olsa 3. De kız olsa bu seferde neden hep kız keşke oğlun olsa derler çok biliyorlarsa neden kız neden erkek lafını sana değil Allah'a söylesinler en nihayetinde kararı veren O bize sağlıklı bir şekilde verdiği için şükretmek düşer cidden bazı insanlar buldukça bunuyorlar ya rabbim ne güzel evlat sahibi olmanıza vesile olmuş onu bulamayan insanlar bile var Allah'ım akıl fikir versin böyle kız erkek diye ayrım yapanlara🤲🏻 sen kimseyi takma çok biliyorlarsa kendileri doğursun..

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar