Insanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asli06 tarafından oluşturulan Insanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,528 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Insanlar
Konbuyu başlatan Asli06
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Helin in annesi

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim iki oğlum vardi. Simdi 3.de erkek.Ben kabulleniyorum hayırlı sağlıklı olsun diyorum. Ama çevremdekiler keske kız olsaydi, hala degismedi mi dedikce moralim bozuluyor. Sanki benim elimde kız olup kusurlu olsa onlar mi bakacak yani. Anlamıyorum insanları.
Benimde aynı şekilde ikincisinde kız kendi annem bile hastaneye her gittiğimde kizmi cinsiyeti diye hep soruyor moralim çok bozuluyor bende erkek olsa hayırsız olsa daha mı iyi dedim

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim iki oğlum vardi. Simdi 3.de erkek.Ben kabulleniyorum hayırlı sağlıklı olsun diyorum. Ama çevremdekiler keske kız olsaydi, hala degismedi mi dedikce moralim bozuluyor. Sanki benim elimde kız olup kusurlu olsa onlar mi bakacak yani. Anlamıyorum insanları.
Aynsii benin cevremdeede var yok neymis kiza benziormusda gobegim cinsiyeti kizmi dilioar yo erkek diom ay keske kiz olsaymis diolr bende hic takmiom onlari o benim evladim kizda olsa erkekde olsa mucize o bana 3dusukten sonra 😊🤲🤲🤲🙏🙏

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Tövbe yarabbim veren rabbim Allah böyle hayırlı görmüş bunu vermiş kimseyi umursama canım öyle söyleyen lere siz dogurun kız rabbim benim gönlüme göre verdi de çenelerini kapatırlar canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar