İri bebek doğuran var mı

• Konbuyu başlatan Tugce44
  • Toplam 24 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tugce44 tarafından oluşturulan İri bebek doğuran var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,501 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İri bebek doğuran var mı
Konbuyu başlatan Tugce44
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Super Anne
T

Tugce44

Guest
Mrb arkadaşlar... ben 39+4 deyim henuz sancı görünmüyor ve bebeğimin kilosu 3900. Doktor böyle giderse sezeryan olması gerektiğini söyledi. 4 ve ustu normal doğum yapan var mı acaba aranızda iki turlu de korkuyorum.

Tugce44

Kayıtlı Üye
rank
Doktor hafta sonu doğdu doğdu haftaya kalırsa 4 üde geçecek ve mecbur sezeryan dedi bide ilk gebeliğim baya moralim bozuldu.

Derya46

Kayıtlı Üye
rank
Mrb arkadaşlar... ben 39+4 deyim henuz sancı görünmüyor ve bebeğimin kilosu 3900. Doktor böyle giderse sezeryan olması gerektiğini söyledi. 4 ve ustu normal doğum yapan var mı acaba aranızda iki turlu de korkuyorum.
Masaallah canim normal dogum yap inşaallah dogumun iyi gecer Allahin izniyle inşaallah 🤗🖐

Zeynepesma

Kayıtlı Üye
rank
Benim iki gebeliğim de de doktor hep 4'e yakın hatta ikinci de 4'ü geçkin ölçtü ve kafası da büyüktü.. Gerçekte de büyük doğdu kafası hemşire inanmadı..
son haftalarım stresle geçti bir an evvel doğsa da sezeryan olmasam diye.
Bunda kendimi strese sokmamaya niyet ettim ins , Allah'ın izniyle doğuyor bir şekilde , :)Doktorlar 3 bucugu geçince sezeryandan söz ediyor hemen..
İlk oğlum 3600 3tur kordon dolanması ikinci 3900 normal doğdu.
Ultrason yanılma payı oluyor ve 4 buçuk kilo bile doğum yapıyorlar.
Ssvd sayfasında ebelerden yardım alabilirsiniz ( striping mebran ) diye bir yöntem var ben ikinci gebeliğimde doktordan istedim ve bu yöntemle sancılarımı başlattı.
Tabii bu işlemi yapabilmek için gerekli şartlar var dediğim gibi ssvd sayfasında ebeler yardımci olur.

Tüm sayfalar yüklendi.