Sorum var İsımm 💙

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cansuyldirim tarafından oluşturulan İsımm 💙 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,240 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İsımm 💙
Konbuyu başlatan Cansuyldirim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Erkek Çocuğu İsmi önerirmisiniz siz ne koydunuz bebişlerin ismini ❤❤
İlker Can oğlumun adı çok naif oluyorlar bende bir abimiz vardı o kadar kibar biriydi ki naif biri eşi falan çok tatlıydilar onlara bakarak oğlumun adını koydum ilk başta çok yaramazdi ama şimdi bir kibar bir kibar çok değişik sanki ben dogurmadim diyorum. Başka da Aras, Yamaç, bu eğer erkek olsaydı Eras koyacaktim değişik bir isim ama güzel Marin de hem kız ismi hem erkek anlamı deniz demek ingilizce olarak geçiyor ama bence hepsi güzel bütün isimler isimleri ile yaşasınlar sagliklica inşallah bende çok zorlandım buna ilk erkek dediler bulamadık bir türlü sonra kızmış bebeğimiz Zeynep İkra demiştik sonra eşimle ayrıldık biz bende İlkin Marin koyacağım dedim ama bilmiyorum o zamanki piskolojime bağlı ❤️😇🤲🙄

Cansuyldirim

Kayıtlı Üye
rank
Bende eymen ismini düşünüyorum ama asaf ismini de çok seviyorum kararsız kaldım eymen asaf olurmu sizce anneler
Ben 2 isim sevmiyorum ama yan yana yakışıyor bence😚
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlker Can oğlumun adı çok naif oluyorlar bende bir abimiz vardı o kadar kibar biriydi ki naif biri eşi falan çok tatlıydilar onlara bakarak oğlumun adını koydum ilk başta çok yaramazdi ama şimdi bir kibar bir kibar çok değişik sanki ben dogurmadim diyorum. Başka da Aras, Yamaç, bu eğer erkek olsaydı Eras koyacaktim değişik bir isim ama güzel Marin de hem kız ismi hem erkek anlamı deniz demek ingilizce olarak geçiyor ama bence hepsi güzel bütün isimler isimleri ile yaşasınlar sagliklica inşallah bende çok zorlandım buna ilk erkek dediler bulamadık bir türlü sonra kızmış bebeğimiz Zeynep İkra demiştik sonra eşimle ayrıldık biz bende İlkin Marin koyacağım dedim ama bilmiyorum o zamanki piskolojime bağlı ❤️😇🤲🙄
Hayırlısı olsun canım bende kızım olursa ikra düşünüyorum ☺️☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar