Sorum var Islak mendil

• Konbuyu başlatan Züleyha 1
  • Toplam 18 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Züleyha 1 tarafından oluşturulan Islak mendil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,070 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Islak mendil
Konbuyu başlatan Züleyha 1
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Islak mendil aldım dalının kini ama ben kullanmıyorum bir sürü stokta yaptım sonradan aklıma geldi ben sadece yıkıyorum popolarini alışkanlık olmuş ama oğlumda ben gizli gizli kullandım ıslak mendil dalının kini ay çok güzel o tabiki sen bilirsin gizli kullanmamın sebebi babam ayar oluyor hiç sevmez o yüzden
Baban niye ayar oluyor kuzumm😃

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar benim ağustos sonu eylül başı doğum gözüküyor ıslak mendil ne önerirsiniz şimdiden alayım diyorum siz ne kullanıyorsunuz teşekkürler
Kuzu yenidoğan bebişe ıslak mendil kullanma bebişler için temzleme pamuğu var ondan al suyu kaynat bir şişeye koy onla temizle hassas cildine ıslak mendil vurma

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar benim ağustos sonu eylül başı doğum gözüküyor ıslak mendil ne önerirsiniz şimdiden alayım diyorum siz ne kullanıyorsunuz teşekkürler
Canım oqlum 10 aylık 2 aydır ıslak mendil kullanıyorum.. bebek temizleme pamuqu hep kullandım yada hep poposunu yıkadım.. alkolsüz zararsız olanlarla bak

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar