İsteksizlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan İsteksizlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,130 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İsteksizlik
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar mahrem bi konu özür dilerim şimdiden ama normal bi durummu merak ettim. Lohusaliqm 3qün önce bitti canım hiç ilişki istemiyor istemsz bi korku war, dikisim yada yırtiqm olmadan doqum yaptım. Neden oldu anlamdm. İlk doqumumda eşim askerdeydi 6 ay sonra ilişki durumumz olmuştu doqumdan uzun süre sonra olduqu için sanırım ozman böyle bisy yaşamamıştım. Simdi eşimde istek war ama istemsz korkudan öteliyorum. Normal mi doqumdan sonraki bukadar yakın süreçte bu durum. 😑

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar mahrem bi konu özür dilerim şimdiden ama normal bi durummu merak ettim. Lohusaliqm 3qün önce bitti canım hiç ilişki istemiyor istemsz bi korku war, dikisim yada yırtiqm olmadan doqum yaptım. Neden oldu anlamdm. İlk doqumumda eşim askerdeydi 6 ay sonra ilişki durumumz olmuştu doqumdan uzun süre sonra olduqu için sanırım ozman böyle bisy yaşamamıştım. Simdi eşimde istek war ama istemsz korkudan öteliyorum. Normal mi doqumdan sonraki bukadar yakın süreçte bu durum. 😑
Kuzum 37 haftalığım 3 kere oluk tehlike yokken bile ama seninki farklı

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Korkman normal canım esine bu durumu soyle korktugunu korkularını anlat yardımcı olsun sana anlayışla karsılar dogum dan sonra bebekten uykusuzluktan yorgunlukdan insan istemiyor

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Bacım ben oglum karnımda 3 aylıktı boşandım o yüzden rahattım oglun 3 yaşında yine bariştık evlendik şuan 37 +2günlüyüz bakalım bunda nasıl olacak
Doqru unutmuşum senin durum oyleydi kb kuşum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Korkman normal canım esine bu durumu soyle korktugunu korkularını anlat yardımcı olsun sana anlayışla karsılar dogum dan sonra bebekten uykusuzluktan yorgunlukdan insan istemiyor
Anlayışlı suanlik nekadar bu durumu yasiycam bilmiyorum. Sonra bunun acısını çıkartırım diyor ama bende ne zaman bitecek bu durum kestiremiyorum çünkü hiç istek yok korku war

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Doqru unutmuşum senin durum oyleydi kb kuşum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anlayışlı suanlik nekadar bu durumu yasiycam bilmiyorum. Sonra bunun acısını çıkartırım diyor ama bende ne zaman bitecek bu durum kestiremiyorum çünkü hiç istek yok korku war
Sedoş dün yanıma geldi kedi gibi yok dedim halim yok zaten

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Aynı durumdayız 1 gram istek yok eşimle arama soğukluk girer diye korkuyorum istemiyorumda diyemiyorum nereye kadar böyle gidecek bilmiyorum 😑

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar