İzlediğiniz televizyon dizileri hangileri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde SosyalAnne tarafından oluşturulan İzlediğiniz televizyon dizileri hangileri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,115 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı İzlediğiniz televizyon dizileri hangileri
Konbuyu başlatan SosyalAnne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Leyla Alkaç

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Ya bende izliyordum Çukurova hercai kırmızı oda doğduğun ev kaderindir falan olsun ama niyeyse bı yerden sonra sıkmaya başladı özellikle doğduğun ev kaderindirden nefret ettim son zamanlarda

SosyalAnne

2 Erkek 1 Kız
Test
rank
Ya bende izliyordum Çukurova hercai kırmızı oda doğduğun ev kaderindir falan olsun ama niyeyse bı yerden sonra sıkmaya başladı özellikle doğduğun ev kaderindirden nefret ettim son zamanlarda
Çünkü senarist bazen sapıtıyor ve dizi sıkıcı hale geliyor. Özellikle dogdugun ev kaderindir saplantılı hale bürünüyor karakter

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Çünkü senarist bazen sapıtıyor ve dizi sıkıcı hale geliyor. Özellikle dogdugun ev kaderindir saplantılı hale bürünüyor karakter
Evet ya o mehdiyi ne hale soktular öyle aslında sevdiğim bı oyuncu ama izlerken adamdan midem bulanmaya başladı kardeşleri de mehdim bı tane mehdim haklı mehdim yapmaz rolüne girdiler artık beynim kabullenemedi dizide olanları izlemeyi

Tüm sayfalar yüklendi.