Kaburga batması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Filiz068283 tarafından oluşturulan Kaburga batması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 932 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kaburga batması
Konbuyu başlatan Filiz068283
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Filiz068283

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Olabilir bende öyle düşünüyorum da internetten araştırdım 3 yada 4 aylık ken başlıyormuş rahim büyüdükçe kaburga ve sırt ağrıları bakalım geçmezse çarşamba günü doktora gidicem.Bugün biraz kışlık menemenle uğraştım ondanda olabilir diye düşünüyorum.
Kim bilir ne kadar eğildin kalktın kışlık için. Bebişi sinirlendirmişsin 😂 hırsını alıyordur belki al sana al sana diye 😂😂😂 korkulacak birşey çıkmayacaktır allahın izniyle

Dilem1

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sağ göğsümün altı kaburgam öyle ağrıyor ki yok böyle bir ağrı sancıdan duramıyorum ayakta iken çok fena batıyor yatınca birşey yok böyle sıkıntı yaşayan oldu mu acaba?
Canım nefes alırken agrı varsa kaburga da çatlak yada çıkık vardır, yanı benım hep oluyo sagolsun kırıkçı kadına gıdıyorum 3 bardak çekıyo Bı yaka yapıştırıyor sıcak gıyındıysek 2 gune geçıyo😂

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Kim bilir ne kadar eğildin kalktın kışlık için. Bebişi sinirlendirmişsin 😂 hırsını alıyordur belki al sana al sana diye 😂😂😂 korkulacak birşey çıkmayacaktır allahın izniyle
:ROFLMAO::ROFLMAO::love::love::love::love::love::love::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: bebeğimi çok yordum doğru
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım nefes alırken agrı varsa kaburga da çatlak yada çıkık vardır, yanı benım hep oluyo sagolsun kırıkçı kadına gıdıyorum 3 bardak çekıyo Bı yaka yapıştırıyor sıcak gıyındıysek 2 gune geçıyo😂
Canım nefes alırken eğilirken öksürürken hapşırırken ağrı oluyor sadece sırt üstü yattığım zaman oluyor mutfakta cereyanda kaldım sanırım balkon ve camlar açıktı diye tahmin ediyorum..teşekkür ederim ...

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar