Kabuslar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Kabuslar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,238 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kabuslar
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bu kabuslar nezaman biter gözümü ne zaman kapatsam saçma sapan rüyalar görüyorum kimsi çok korkunç ya bebeğime birşey oluyormuş ya oğluma iyice sinir bozucu olmaya başladı yeni doğum yapan anneler sizde durumlar nasıl böyle şeyler yaşayan var mı

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Bu kabuslar nezaman biter gözümü ne zaman kapatsam saçma sapan rüyalar görüyorum kimsi çok korkunç ya bebeğime birşey oluyormuş ya oğluma iyice sinir bozucu olmaya başladı yeni doğum yapan anneler sizde durumlar nasıl böyle şeyler yaşayan var mı
Benmki izin verse uyusam kabus ruya gorurum😣😣uyuyamiyorum bi turlu

Benmde öyleydi bende değişik değişik korkulu rüyalar görüyordum çocuklarımla ilgili cnm lohusalık depresyonu heralde benim 40 ım çıktı rahatladm ben biraz

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Daha başıma gelmedi bebişim karnımda ama çok duydum hamileyken de doğum sonrası da kabus gören çok oluyor eşinle odanı ayırmak zorunda kalabilirsin malum ise gidiyorlar yarım saatte olsa geceleri yanında uyusun gelip okusun sana arkadaşım öyle yaptı iyi geldi

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Daha başıma gelmedi bebişim karnımda ama çok duydum hamileyken de doğum sonrası da kabus gören çok oluyor eşinle odanı ayırmak zorunda kalabilirsin malum ise gidiyorlar yarım saatte olsa geceleri yanında uyusun gelip okusun sana arkadaşım öyle yaptı iyi geldi
Eşim gece nöbette oluyor canım bende kızı alıp oturma odasında uyuyorum evet hamileykende çok görürdüm ama doğum yaptım kurtuldum dedim bu seferde bitmedi 😇

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar