Kabuslar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Kabuslar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,259 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kabuslar
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Tez zamanda biter inşallah benimde eşim vardiyalı çalışıyor ise giderken ve gelince okuyor yinede arada korkutuyorlar Allah yardımcımız olsun 🤲
Amin canım bende senin gibi yapayım o zaman gitmeden okusun oda annem de okuyor arada yasin hem kıza hem bana ama 40 çıkana kadar normal sanırım

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım bende senin gibi yapayım o zaman gitmeden okusun oda annem de okuyor arada yasin hem kıza hem bana ama 40 çıkana kadar normal sanırım
40 çıkana kadar tek kalmayın diyorlar ama mecbur tek kalanlar oluyor en iyisi okutup dualar dinleyip bugünlerin geçmesini beklemek

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bu kabuslar nezaman biter gözümü ne zaman kapatsam saçma sapan rüyalar görüyorum kimsi çok korkunç ya bebeğime birşey oluyormuş ya oğluma iyice sinir bozucu olmaya başladı yeni doğum yapan anneler sizde durumlar nasıl böyle şeyler yaşayan var mı
Ben hamile iken görürdüm öyle şeyleri çığlık atarak ağlayarak eşim zorla uyandirirdi beni

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Al benden de o kadar canım gerçi gece fazla uyuyamıyorum gece saat 1 de uyanıyor sabah a kadar nöbet tutuyorum sabah 6 gibi uyuyo geri saat 8 dediğinde Benim evdeki diğer çocuklar uyanıyor onlar ile ilgilenmek zorunda kalıyorum çok uykusuzluk çekiyom bu aralar 😴🥱
Bu kabuslar nezaman biter gözümü ne zaman kapatsam saçma sapan rüyalar görüyorum kimsi çok korkunç ya bebeğime birşey oluyormuş ya oğluma iyice sinir bozucu olmaya başladı yeni doğum yapan anneler sizde durumlar nasıl böyle şeyler yaşayan var mı

Canım 40n çıkana kadar olur öyle bende ilk oğlumda görüyodm öyle şeyler

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canın ara ara evde Kur'an-ı Kerim aç dinleyin faydası olur inşallah sana çocuklara 🙏

ErrBaa🧑🧒

Kayıtlı Üye
rank
Kırklı kadının mezarı açık olur derler.şeytan vesvesesi o birazda senin elnde cnm düşünmemeye çalış kötü şeyleri.bebeğin ve kendi yattıgın yastıgın altına bi parca ekmek koy .yalnız uyuma oda da muhakkak biri olsn yanında 40 çıkana kadar.yattıgın oda da sürekli dua aç.uyusanda duyacagınız şekilde açık kalsın.

D❤H❤L

Kayıtlı Üye
rank
Ben de boyleyim kabus gorurum ilk yeni evlendigimde goruyordum kabusdan uyanamamak ya da bagir cagir uyanmak sonra dogumdan sonra bir cok kez kabus gordum uyumaya korkar oldum bende esime derim bu odada lanet var gibi diye 😄😄😄😄

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar