Kabuslar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Kabuslar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,266 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kabuslar
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ben hamile iken görürdüm öyle şeyleri çığlık atarak ağlayarak eşim zorla uyandirirdi beni
Evet hamileyken de görürdüm aynen canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bizim ordada öyle diyorlar bide başka şehire gelin gelince mecbur tek kaliniyor Rabbime emanetiz 🤲
Amin canım 🤲🤲

Canın ara ara evde Kur'an-ı Kerim aç dinleyin faydası olur inşallah sana çocuklara 🙏
İnşAllah canım annemde kalıyoruz zaten ara ara kızım için benim için yasin okuyor oda

Canım 40n çıkana kadar olur öyle bende ilk oğlumda görüyodm öyle şeyler
İlk çocuğumda görmemiştim bende canım 40 hayırlısı ile bir çıksın biter inşallah 🤲

Kırklı kadının mezarı açık olur derler.şeytan vesvesesi o birazda senin elnde cnm düşünmemeye çalış kötü şeyleri.bebeğin ve kendi yattıgın yastıgın altına bi parca ekmek koy .yalnız uyuma oda da muhakkak biri olsn yanında 40 çıkana kadar.yattıgın oda da sürekli dua aç.uyusanda duyacagınız şekilde açık kalsın.
Normalde yattığın yerde yiyecek olmasın derler bende soracaktım acaba küçük cep yasinleri varya onları yastığın altına koysam günah olur mu diye

Ben de boyleyim kabus gorurum ilk yeni evlendigimde goruyordum kabusdan uyanamamak ya da bagir cagir uyanmak sonra dogumdan sonra bir cok kez kabus gordum uyumaya korkar oldum bende esime derim bu odada lanet var gibi diye 😄😄😄😄
Demek herkes görüyormuş, 😅😅😅

Beyzaaa

Kayıtlı Üye
rank
Bu kabuslar nezaman biter gözümü ne zaman kapatsam saçma sapan rüyalar görüyorum kimsi çok korkunç ya bebeğime birşey oluyormuş ya oğluma iyice sinir bozucu olmaya başladı yeni doğum yapan anneler sizde durumlar nasıl böyle şeyler yaşayan var mı
Canım bende de oluyordu uyumadan ayet el kursi oku istersen çok faydası oluyor

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bu kabuslar nezaman biter gözümü ne zaman kapatsam saçma sapan rüyalar görüyorum kimsi çok korkunç ya bebeğime birşey oluyormuş ya oğluma iyice sinir bozucu olmaya başladı yeni doğum yapan anneler sizde durumlar nasıl böyle şeyler yaşayan var m

Bu kabuslar nezaman biter gözümü ne zaman kapatsam saçma sapan rüyalarnas görüyorum kimsi çok korkunç ya bebeğime birşey oluyormuş ya oğluma iyice sinir bozucu olmaya başladı yeni doğum yapan anneler sizde durumlar nasıl böyle şeyler yaşayan var mı

Amin canım bende senin gibi yapayım o zaman gitmeden okusun oda annem de okuyor arada yasin hem kıza hem bana ama 40 çıkana kadar normal sanırım
Nas Felak Ayetel Kürsi oku canim

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Bu kabuslar nezaman biter gözümü ne zaman kapatsam saçma sapan rüyalar görüyorum kimsi çok korkunç ya bebeğime birşey oluyormuş ya oğluma iyice sinir bozucu olmaya başladı yeni doğum yapan anneler sizde durumlar nasıl böyle şeyler yaşayan var mı
Cnm varsa Cevşen tak kolye tarzı.. yatmadan önce dualar oku..40li kadın ve çocuklar da sıkıntı olabiliyor bu tarz rüyalar kabuslar görmen normal.. dua oku ve baş ucunda bı kuran bulundur

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Nas Felak Ayetel Kürsi oku canim
Okurum canım ❣️

Cnm varsa Cevşen tak kolye tarzı.. yatmadan önce dualar oku..40li kadın ve çocuklar da sıkıntı olabiliyor bu tarz rüyalar kabuslar görmen normal.. dua oku ve baş ucunda bı kuran bulundur
Cevşen yok ama küçük cep yasin Şerif var canım onu alacağım yanıma

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Yatağa girince Ayetel Kürsi oku cnm inşallah kötü şeyler görmezsin. Bizim burda yeni evlenen gelinlere ve yeni doğum yapan kadınlara derler ki kendinize dikkat edin anlık besmele çekin. bizden iyiler dediğimiz kişiler yani bilen var mı canim bilmiyorum da açık açık yazmak istemiyorum korkma ama kendine dikkat etmen lazım bebeğinin yastığının altına metal birşey ve Kur'ana dair birşey bırak . Musallat olmazlar

Evin ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Ay ben de hep rüyamda ölü görüyorum ya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar