Kaç aylıkken Sünnet yaptırılmalı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ozlem003 tarafından oluşturulan Kaç aylıkken Sünnet yaptırılmalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,832 kez görüntülenmiş, 140 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaç aylıkken Sünnet yaptırılmalı
Konbuyu başlatan Ozlem003
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ozlem003

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ya alımları takip edin bu mesela KPSS Eğer girdiyse kaç puanınız var bu mesela Çankırı için geri gönderme merkezine KPSS puanı ile güvenlik görevlisi alınacak bir takip etsin istersen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayat şartları da zor geçim zor Rabbim kolaylık versin kuzum benim
Eşim 58den fazla almadı canım bende 69en son 🙄🙄

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Eşim 58den fazla almadı canım bende 69en son 🙄🙄
Gene bir şansınızı deneyin kuzum sen de deneyebilirsin Aslında memurluk Yani bu Allah'tan umut kesilmez
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gene bir şansınızı deneyin kuzum sen de deneyebilirsin Aslında memurluk Yani bu Allah'tan umut kesilmez
Her yere müracaat edin Rabbim bir rızık kapısı illaki açmıştır

kir papatyasi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu saatte aklıma düştü oğluşum Allah nasip ederse Temmuz başında geliyor tam yaz acaba 2 aylıkken falan sünnet yaptırsam mı büyüdükçe zor oluyor diyorlar yani yazın yaptırmak iyi mi kaç aylıkken yaptırayım fikirlerinizi alabilir miyim 😊
Ben 3aylikken yaptirdim şuan beş ayligiz okadar kolay ve rahat olduki kafama çok takmıştım ama iyiki diyorum yaptirmisiz donmeye baslamadan yaptjrmani öneririm hemen iyilesiyor ilk gun bir kez ağladı calpol verdim hemen ağrısı geçti uykuya daldı 😊

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Ben 3aylikken yaptirdim şuan beş ayligiz okadar kolay ve rahat olduki kafama çok takmıştım ama iyiki diyorum yaptirmisiz donmeye baslamadan yaptjrmani öneririm hemen iyilesiyor ilk gun bir kez ağladı calpol verdim hemen ağrısı geçti uykuya daldı 😊
Çok iyi maşallah bende 3 buçuk aylıkken yaptırdım dediğiniz gibi hiç zorlanmadım

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar