Kac haftalik dpgurdunuz guzel anneler :)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya'm tarafından oluşturulan Kac haftalik dpgurdunuz guzel anneler :) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,949 kez görüntülenmiş, 96 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kac haftalik dpgurdunuz guzel anneler :)
Konbuyu başlatan Mariya'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan leylalee

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank

Mariya'm

Kayıtlı Üye
rank
42+5haftalıkda dogurdum 8 haftalık oldu bu gun prensım. 😍😍😍😍😘😘
Oyy hayatta dayanamam sezaryen mi oldu :)) kizim 38+5ti oglum 37+3um ama hic sabrim kalmadi 40i bulur diyorlar erkek diye 🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızımı 40+3 de doğurmuştum canım oglumu bilmiyorum bakalm gorecez hep birlkte🤭
Kizim 38+5te dogmustu simdi 5 bucuk yasinda oglum 37.haftalik 40 i bulur diyorlar erkek diye hic sabredemiyorum vallahi

İlk oglum sezeryan Dı 38 haftada dogdu şimdi kızıma hamileyim 36 haftalık olduk bakalım
Kizim 38+5te dogmustu benim de canim bu erkek 37deyim 2 aydir sancim olmasi nedeniyle de hep erken olur diye sartlanmistim hic sabredemiyorum suan😊🤭

Murat. Cennet. Dowut.

Kayıtlı Üye
rank
Oyy hayatta dayanamam sezaryen mi oldu :)) kizim 38+5ti oglum 37+3um ama hic sabrim kalmadi 40i bulur diyorlar erkek diye 🤭

Kizim 38+5te dogmustu simdi 5 bucuk yasinda oglum 37.haftalik 40 i bulur diyorlar erkek diye hic sabredemiyorum vallahi

Kizim 38+5te dogmustu benim de canim bu erkek 37deyim 2 aydir sancim olmasi nedeniyle de hep erken olur diye sartlanmistim hic sabredemiyorum suan😊🤭

Oglumı kızım 41 haftada dogurdum 3 cocugum oglum hıc gelmek bılemedı sunı sancı ıle dogurdum cok rahatmıs ultrosonda bakdıklarında dunya yansa umrunda deılmıs 😍😍😍 doktor ayagından ceke ceke cıkarmasak olmıcak dedı😂😂😂 olede oldu

Tüm sayfalar yüklendi.