Kac haftalik dpgurdunuz guzel anneler :)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya'm tarafından oluşturulan Kac haftalik dpgurdunuz guzel anneler :) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,982 kez görüntülenmiş, 96 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kac haftalik dpgurdunuz guzel anneler :)
Konbuyu başlatan Mariya'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan leylalee

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank

Mariya'm

Kayıtlı Üye
rank
3365 gr dogdu kizim cok ideal bebek kilosu bence canım 🥰 4kg ustu fazla 3kg alti az benim fikrim😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ondan degil benim doğumum cok zordu kuşum dogmadi bi turlu acilmam olmadi kestiler o yuzden
Kilosunu yazarak soyleyince kilodan dolayi olamaz diye sasirmistim.kuzum iyi gecmis olsun. Gizemcim sorum sana degildi zaten sen kilo falan yazmadin ki :))

Oğlum 39 da doğdu 4 kg 56 cm doktor iyiki 40 haftayı geçmemiş bu utanmasa askere gider burdan demişti😂
Aa hatirliyorum bu kiloyu 4 kilo uzeri dogdu benim de kizim 38+5'te canim butun ekip hastane alkisliyor supersin harikasin diyordu bebegin basi gorundukce dogumum bambaska bir hikaye/ post olur ... dedim noluyor acaba sonradan anladim ultrasondan daha yuksek cikti kilosu 🥰suan erkek 38+4teyim insallah bu tosuncuk olmaz🤲

3365 gr dogdu kizim cok ideal bebek kilosu bence canım 🥰 4kg ustu fazla 3kg alti az benim fikrim😊

Ondan degil benim doğumum cok zordu kuşum dogmadi bi turlu acilmam olmadi kestiler o yuzden
Benim de fikrim ayni gizem 🥰ilkim 38+5'te 4kilo uzeri dogurdum Zeyna gibiydim birara bir kadin gazeteci yazmami istedi kadinlara ilham olsun diye mahremiyetim diye yazmadim ama belki bi ara burada anlatirim butun hastane alkisliyordu harikasin supersin diye :))

Son düzenleme:

Can nazlı

Kayıtlı Üye
rank
Haayy maşallah size canlarım sağlıkla gelsin inşallah 🤲❤️olsun aramızda cok bişi yok ben doğuma giderken burdan haber vercem hepnize sende haber ver Tam mı ☺️❤️🌼
İnşallah sağlıkla alırsın kucağına cnm ben 31+3 günlük oldum erken doğum diyorlar iki gündür hastanedeyim yarın doğuma alacaklar çok korkuyorum daha çok küçük😭

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kilosunu yazarak soyleyince kilodan dolayi olamaz diye sasirmistim.kuzum iyi gecmis olsun. Gizemcim sorum sana degildi zaten sen kilo falan yazmadin ki :))

Aa hatirliyorum bu kiloyu 4 kilo uzeri dogdu benim de kizim 38+5'te canim butun ekip hastane alkisliyor supersin harikasin diyordu bebegin basi gorundukce dogumum bambaska bir hikaye/ post olur ... dedim noluyor acaba sonradan anladim ultrasondan daha yuksek cikti kilosu 🥰suan erkek 38+4teyim insallah bu tosuncuk olmaz🤲

Benim de fikrim ayni gizem 🥰ilkim 38+5'te 4kilo uzeri dogurdum Zeyna gibiydim birara bir kadin gazeteci yazmami istedi kadinlara ilham olsun diye mahremiyetim diye yazmadim ama belki bi ara burada anlatirim butun hastane alkisliyordu harikasin supersin diye :))
Maşallah kuşum benim😍🧿

Mariya'm

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah kuşum benim😍🧿
🥰senin bebis suan kac hafta kuzum

İlk bebek 37+3 ikinci 30+3 bekliyorum canım daha 💕
Masallah canim son ay cok bekletmemis seni. Ben sabirsizlaniyorum artik ama suan hasta oldum iyileseyim bari oyle dogsun diyorum :/

150 170lerdeydi diyet yaptım bir hafta canım kepekli ekmek ve süzme peynir yedim genel olarak yediğim gibi yükseliyordu en sonunda doğumum oldu 2 buçuk kilo doğdu oğlum
Aclik miydi bu degerler canim. Bende de aclik 89 bazenleri ise sabah 145 i bulabiliyor ama son ayda boyle oldu uykusuz kaliyoruz ya o cok etkiliyor diyet yaptim fazla kilom olmamasina ragmen aynu anda b12 ignesi yazdi doktorum 10 tane ustuste, sisirdi biraz.

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.