Sorum var Kaç haftalıkken kalp atisi duyulur

• Konbuyu başlatan Efln
  • Toplam 33 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Efln tarafından oluşturulan Kaç haftalıkken kalp atisi duyulur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,473 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaç haftalıkken kalp atisi duyulur
Konbuyu başlatan Efln
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
İyi ki ertesi gün başka doktorun yolunu tutmuşsunuz.. ben salı günü devlet hastanesine gittim keseyi gördü kalp atisi için 15 gün sonra gel dedi kanla idrar istedi sonucu da 15 gün sonra gidince ögrenicekmşm bende vermedim tahlilleri pazartesi özele gitmek istiyorum kalp atisi da duyulur mu erken mi bilmiyorum 2 gebeliğin ama 1. De kaçıncı haftada duyuldu aklımda bile degil bir kaç soru soracaktım onu bile soramadım gergin bir doktora denk
Benim dr test ti ultrasonu karnıma değdi doğru bakması bile inanki incelemedi bile dedim evde test pozitif cıktı klinikte kan testinde cikti dediğim gibi ya özelde görün 5ada bekle insani öyle panik hale koyuyorlarki özelde gittiğim dr nasıl görmez bunu dedi

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Benim 6+6 duyuldu çok şükür

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederm bu 2. Gebeliğim geçen salı gittim doktora devlet hastanesine gittim kesesi oluşmuş kalp atisi için 15 gün sonra gel dedi ne soracaklarımı sorabildim doktora ne muaneden birsey anladım onun için pazartesi gitmek istiyorum başka doktora duyulurmu merak ettim 6+4 olur pazartesi gidersem
Altan muanesinde duyulur canım bebek oluştuysa bence 7+ 3 gibi gitsen garanti olur gibi

Tüm sayfalar yüklendi.