Kac haftalikken yukari cikiyor bebek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Kac haftalikken yukari cikiyor bebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,619 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kac haftalikken yukari cikiyor bebek
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰

Yeşim kuzey

Kayıtlı Üye
rank
Canim düşük tehliken mi var bebek asagida benim ilk aydan beri asagidaydi düşük riski vardi 7 aylık oldum hala asigada ilaç kullandım cikar dedi doktor hala çıkmadı suanda da erken doğum riski var dendi sanırım bazı bebekler çıkmıyor🥺

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Bu konuyu iyiki açtın bende çok merak ediyordum araştırıyordum hep 15+2 olduk bizde karnım biraz olduğundan daha fazla şişti şişkinlikmi yoksa bebek mi yukarı çıkıyor anlamamıştım
Aynen iyi oldu aslinda bilgi amacli
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim düşük tehliken mi var bebek asagida benim ilk aydan beri asagidaydi düşük riski vardi 7 aylık oldum hala asigada ilaç kullandım cikar dedi doktor hala çıkmadı suanda da erken doğum riski var dendi sanırım bazı bebekler çıkmıyor🥺
Hayir cok sukur oyle bisey yok ama bana dr suan asagida oldugunu ve 12 haftada yukari cikacagini soyledi kisiden kişiye degisiyor sanirim az kaldi

melolem

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar