Kaç haftalıksınız 🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Kaç haftalıksınız 🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,737 kez görüntülenmiş, 85 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaç haftalıksınız 🥰
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ayniyiz allah selamet versin bizim 4 ay dusuk riski kanama oldu hala korku devam ediyo b

Ayniyiz allah selamet versin bizim 4 ay dusuk riski kanama oldu hala korku devam ediyo bende
Rabbim korusun inşallah canım korkma artık birşey olmaz Allah'ın izniyle kendine de meleğe de çok dikkat et yine de 🤲🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hay maşaAllah maşaAllah rabbim hayirli evlat eylesin inşaAllah buzimki daha belli degil inşaAllah pazartesi konrolum var baklaim belki o zaman belli olur
Rabbim önce sağlık versin sonrada gönlündekini inşallah canım 🥰❤️ belli olur artık

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
12 haftaligim cnm
Mercimek kadarcık dikkat et canım kendine 😇 ilk aylar biraz riskli ilk gebeliğinse çok çok dikkat et canım rabbim sağlıkça kucağına aldırsın canım ☺️

Bugün 30 olduk çok şükür♥️.Benimde hep kasıklarım ağrıyor.yürütmüyor canım.
Allah yardımcın olsun kuzum rabbim sağlıkça kucağına aldırmayı nasip etsin 🌸🌸 aynı durumu ben çok şiddetli yaşıyorum canım yürüyemiyorum bile

Mrb 28 haftalık benim. Şimdiden Zor oluyor oturup kalkamıyorum Allah yardım etsin hepimize sağlıkla alsın herkes bebeğini.
Amin canım amin bol bol yürüyüş yapmaya çalış canım kendini zorlamadan biraz daha iyi hissedersin kendini ❣️

Dün doktor dedi dedim ilk oglumda 5 kilo dedim dogdu
Maşallah canım sezeryan değil mi
37+5 deyiz Rabbım izin verirse sali sabah 8 de doğuma giricem dualarınızı eksik etmeyin inşallah hepiniz sagsalim kucağınıza alırsınız.
rabbim sağ Salim kucağına aldırsın canım korkma sezeryan kolay 🌸

Son düzenleme:

...

Moderator
Mod
rank
Mercimek kadarcık dikkat et canım kendine 😇 ilk aylar biraz riskli ilk gebeliğinse çok çok dikkat et canım rabbim sağlıkça kucağına aldırsın canım ☺️

Allah yardımcın olsun kuzum rabbim sağlıkça kucağına aldırmayı nasip etsin 🌸🌸 aynı durumu ben çok şiddetli yaşıyorum canım yürüyemiyorum bile

Amin canım amin bol bol yürüyüş yapmaya çalış canım kendini zorlamadan biraz daha iyi hissedersin kendini ❣️

Maşallah canım sezeryan değil mi

rabbim sağ Salim kucağına aldırsın canım korkma sezeryan kolay 🌸
Amin canım.Hepimiz sağlıkla bebeğmizi kucağımıza alacağımız günleri görelim inşaAllah🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar