Kaç haftalıksınız 🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Kaç haftalıksınız 🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,741 kez görüntülenmiş, 85 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaç haftalıksınız 🥰
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
amin gece suyumuz gelse ya da nişan napcaz sabahı mı beklicez yoksa dr gece de mi geliyor özel veya devlet nasıl olacak
Suyun gelirse biraz bekle açılman olsun, ama suyundan önce nişanın gelirse hemen hastaneye git acil kadın doğuma ya da kendi doktoruna
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah ben ne yersem almıyor sanki az gibi geliyor bana 35 hafta 2339grm benim ki
Fındık, fıstık,ceviz, süt, lebebi, ıspanak, bunların hepsi çocuğa kilo aldırıyor canım bizde 35 haftalık olduk bu gece 2600 grımız 😀

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
yani gece de doğurtuyorlar di mi
Tabiki canım tabiki hangi hastaneye gidiyorsun oraya git alırlar doğuma direk acil kadın doğumlarda var araştır nerede oturuyorsun hemen alırlar

36+5 doğsun istiyorum artık😩😩😩
Bende aynıyım 🥺

Bizde zaman geçmiyo😟 16.4 kasik arilarimiz var sabah ları uyandihimda bebyim kendini hep topluyo normalmi acaba bu🙁
Doktora git istersen bi canım muayne ederse daha iyi anlar ama kaşık ağrıların normal çünkğ çocuk gelişiyor artık içeride

Son düzenleme:

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
21+3 şimdilik agirlasmadim ilk gebeligim de bu haftalarda yürüyemiyordum ikiz olduğu için ama bu gebeligim tek ve çok rahat geçiyor ınşaallah hep böyle devam eder herkes hayırlısıyla sağlıkla bebeğini kucağına alır ınşaallah♥️
Bnde tm 21 haftalık hamileyim bnmde ikinci ilk gebeligim kolaydı bunda daha çok zorlaniyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar