Kaçıncı haftada doğum normaldir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Kaçıncı haftada doğum normaldir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,697 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaçıncı haftada doğum normaldir
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Mrb hanımlar sizler kaçıncı haftada doğum yaptınız ve kaçıncı haftada doğum olursa normal olur. Benim ilk gebeliğim 33+6 haftalık oldum kaçıncı haftada doğum gerçekleşir diye merak ediyorum 🤗☺️
36dan sonra olan doğumlar erken doğum olarak nitelendirilmiyor canım tabi bebek için ne kadar geç doğarsa o kadar iyi oluyor herşeyi tamamen oluştuğu için

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
36dan sonra olan doğumlar erken doğum olarak nitelendirilmiyor canım tabi bebek için ne kadar geç doğarsa o kadar iyi oluyor herşeyi tamamen oluştuğu için
Aynn sadece doğumlar ne zmn başlıyor bilmek istedim. Tabiki bende vaktinde doğsun istiyorum. O kadar cefa ağrı acı çektim Allah vaktinden önce doğum nasip etmesin inşallah 🙏♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim ilk gebeligim 41.haftada oldu normal doğumda biraz geç geliyor bebek 😉
Hım bende normal doğum yapacam hiç bir sıkıntı çıkmazsa inşallah 🙏♥️

40 haftalığa kdr doğum oluo cnm hatta 42 haftalık doğum yapanlar da var
Aynn yengemde 42 bitirdikten sonra doğum yaptı. Erkek bebekler daha geç doğar diyorlar pek inanmadım nasibi ve vakti ne zmn gelirse olur Allah'ın izniyle yinede sormak istedim sende öyle düşünüyor musun ?

B

Bn 37.4 doğum yaptım 40 haftaya kadarda normal canm
Anladım canım hayırlısı olsun inşallah 🙏♥️

Son düzenleme:

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Aynn sadece doğumlar ne zmn başlıyor bilmek istedim. Tabiki bende vaktinde doğsun istiyorum. O kadar cefa ağrı acı çektim Allah vaktinden önce doğum nasip etmesin inşallah 🙏♥️
Amin canım inşallah ama erkek bebekler geç doğar diye bişey yok bence iki oğlum var ikisi de 37 haftanın içinde doğdu ne zaman isterse o zaman geliyor onlar ☺️

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
Mrb hanımlar sizler kaçıncı haftada doğum yaptınız ve kaçıncı haftada doğum olursa normal olur. Benim ilk gebeliğim 33+6 haftalık oldum kaçıncı haftada doğum gerçekleşir diye merak ediyorum 🤗☺️
40 + 4 günlük doğum yaptım bakalım bunda ne zaman olur Rabbim hayırlısı ni nasip etsin inşallah genellikle 38 de başlıyor Allah'ım kurtarsın canm

Zeynepreyyan88

Kayıtlı Üye
rank
37-40 hafta arası normal zaman oluyor canım. 22-36 hafta arası erken doğum. 41 hafta ve sonrası miyadi dolmuş doğum olur

Amin canım inşallah ama erkek bebekler geç doğar diye bişey yok bence iki oğlum var ikisi de 37 haftanın içinde doğdu ne zaman isterse o zaman geliyor onlar ☺️
37 hafta erken degil ki

37 hafta erken degil ki

2.anne

Kayıtlı Üye
rank
Ben oğlumu 40 +3te suni sanciyla doğum yaptim simdide 35 haftalik kizima hamileyim bakalim bunda ne zamn doğum yapicam

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank

Hım bende normal doğum yapacam hiç bir sıkıntı çıkmazsa inşallah 🙏♥️

Aynn yengemde 42 bitirdikten sonra doğum yaptı. Erkek bebekler daha geç doğar diyorlar pek inanmadım nasibi ve vakti ne zmn gelirse olur Allah'ın izniyle yinede sormak istedim sende öyle düşünüyor musun ?

Anladım canım hayırlısı olsun inşallah 🙏♥️
Sıkıntı çıkmaz inşallah 😊😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar