Kaçıncı haftada doğum normaldir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Kaçıncı haftada doğum normaldir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,668 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaçıncı haftada doğum normaldir
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Mrb hanımlar sizler kaçıncı haftada doğum yaptınız ve kaçıncı haftada doğum olursa normal olur. Benim ilk gebeliğim 33+6 haftalık oldum kaçıncı haftada doğum gerçekleşir diye merak ediyorum 🤗☺️

Mrb hanımlar sizler kaçıncı haftada doğum yaptınız ve kaçıncı haftada doğum olursa normal olur. Benim ilk gebeliğim 33+6 haftalık oldum kaçıncı haftada doğum gerçekleşir diye merak ediyorum 🤗☺️
İlk kızımı 38.haftada sancım oldu sezeryan oldu ikinci kızımda 38.haftada suyum geldi yine sezeryan doğum yaptım

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
38. Haftadan sonraki doğumlar normal sayılıyor cnm
Teşekkür ederim canım ♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlk kızımı 38.haftada sancım oldu sezeryan oldu ikinci kızımda 38.haftada suyum geldi yine sezeryan doğum yaptım
Allah bağışlasın inşallah canım 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

1 gün varmıs aramızda 😄 ilk dogumun 39+4 de oldu bu ıkınce 37 haftadan sonra normal kabul ediliyor
Ne güzel aynıyız hemen hemen. Ben biraz sabırsızim bide biraz endişeliyim doğum ne zmn olur ne zmn başlar nasıl olur diye merak ediyorum valla benim ilk olduğu için sabırsızlık var doğrusu 😉😘

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Allah hayırlı zamanda kucagını almayı nasip etsin canım ınsallah 37 38 den sonra olur ama erken olursa sıkıntı oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar