Kacinci haftadasinz canlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Lyl tarafından oluşturulan Kacinci haftadasinz canlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,161 kez görüntülenmiş, 96 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kacinci haftadasinz canlar
Konbuyu başlatan Lyl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alieymenin annesi

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Hamilelik nasıl gidiyor kaçıncı haftalarda sınız ben 30 haftadayım iyice şiştim son haftalar geçmek bilmiyor bu zamana kadar hafta haftayı kovalamış tı sanki bir durdu yavaş ilerliyor artık Havalarda soğuk Dışarı çıkıp yürünmüyor Sizler neler yapıyorsunuz
20+3 deyiz bakalım bana hızlı gecıyor gibi geliyo.. Bende oglumla gün aşırı cıkıyorum havaya baglı hergun cıkarsam agrım oluyor

Seydaysr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Hamilelik nasıl gidiyor kaçıncı haftalarda sınız ben 30 haftadayım iyice şiştim son haftalar geçmek bilmiyor bu zamana kadar hafta haftayı kovalamış tı sanki bir durdu yavaş ilerliyor artık Havalarda soğuk Dışarı çıkıp yürünmüyor Sizler neler yapıyorsunuz
Aynen ya bende öyle hissediyorum yavaş gidiyo sanki 32 bende

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
19+6 yarın 20 haftama gircem 😍😍 ben yürürüm arada cnm havalar güzel ısındı baya gündüzleri buralar güneşli arada çıkıp yürüyorum iyi geliyor sende çık yürüyüş yap cnm son ayların iyi gelir yürümek

Alieymenin annesi

Kayıtlı Üye
rank
19+6 haftadayız

Tüm sayfalar yüklendi.