Kacinci haftadasinz canlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Lyl tarafından oluşturulan Kacinci haftadasinz canlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,211 kez görüntülenmiş, 96 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kacinci haftadasinz canlar
Konbuyu başlatan Lyl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alieymenin annesi

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Hamilelik nasıl gidiyor kaçıncı haftalarda sınız ben 30 haftadayım iyice şiştim son haftalar geçmek bilmiyor bu zamana kadar hafta haftayı kovalamış tı sanki bir durdu yavaş ilerliyor artık Havalarda soğuk Dışarı çıkıp yürünmüyor Sizler neler yapıyorsunuz
35 haftaya kadar hızlı geciyor 37 de zaman duruyor resmen 39 haftalığım bende kuşum🤲🙆‍♀️

Gökçen

Kayıtlı Üye
rank
12 itibari ile 6 hafta olduk bizde allahın izniyle çabuk geçer inşallah 🙏
Ayrıca bir sorum olacak bulantınız oluyor mu sizin 🤔
Bende bulantı oluyor ama kusmam yok suanlik bel ağrısı kasık ağrıları oluyor bazen amin sizin de inslh çabuk geçer çünkü resmen ilerlemiyor gibi takıldık ☺️

Sevgim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Hamilelik nasıl gidiyor kaçıncı haftalarda sınız ben 30 haftadayım iyice şiştim son haftalar geçmek bilmiyor bu zamana kadar hafta haftayı kovalamış tı sanki bir durdu yavaş ilerliyor artık Havalarda soğuk Dışarı çıkıp yürünmüyor Sizler neler yapıyorsunuz
Aynı bnde 32 hafta 4 günlüğüm şiştim vallahi hayırlısı sağlıklı olsun da yavrularımız ama zaman durmuş geçmiyor benim için de

Tüm sayfalar yüklendi.