Sorum var Kafa küçüklüğü

• Konbuyu başlatan Pınar81
  • Toplam 8 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Pınar81 tarafından oluşturulan Kafa küçüklüğü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 706 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kafa küçüklüğü
Konbuyu başlatan Pınar81
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Adsız anne adayı
H

Htcbyr

Guest
Anne adayları doktara geldim 37 haftalık hamileyim doktor dedi ki bebeğin kafası 34 haftalık gözüküyor dedi çok morelim bozuldu
Benimde son ayımda bebeğin kafası küçük dediler. Bi doktor 3 hafta başka bi doktor 4 hafta geride görünüyor dedi. Bebeğim küçük doğdu ama hiçbir problemi yok çok şükür. Senin bebeğinde çok iyidir inşallah

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Anne adayları doktara geldim 37 haftalık hamileyim doktor dedi ki bebeğin kafası 34 haftalık gözüküyor dedi çok morelim bozuldu
Ben hiç duymadım bütün uzuvları aynı hafta ile uyumlu bebek her yeri 37 yada her yeri 38 hafta diye benim kolları ayrı hafta bacakları ayrı hatta bir oğluma bacağın biri kısa dedi kızımda enson karni büyük dedi minnosum doğdu şükür sağlıklı içeride birşey yapamıyorlar zaten kafana takip hamileliğin son gunlerini zehir etme kardeşim gönlünü ferah tut allaha emanet

Tüm sayfalar yüklendi.