Sorum var Kafam çok karışık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Kafam çok karışık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,021 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kafam çok karışık
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canlar. Ben geçen hafta küs gelmiştim annemlere eşim sürekli bana baskı uyguladığı için. Bikaç gündür konuşuyoruz ben yuvamız bozulsun istemiyorum gelim seni alim diyor ama ben çok korkuyorum yine eski gibi oluruz diye çünkü eşim çok baskıcı. Bana diyor tekrar birleştiğimizde ailene sık gelip gitmeyeceksin ben dışarı işe gidicem ordan ev ayarlayan kadar annem gilin evinde kalacaksın ailende kalmak yok
Pardon da bu yaşa kadar seni onun ailesi mi getirmiş ne demek Ailene sık sık gitmek yok. Evlenmeden önce eşimin bostanlıda evi vardı oraya taşınmam ben aileme yakın olmazsam evlenmem dedim açık açık alınırsa alınsın gerçi anlayışla karşıladı eşim. Aileme yürüyerek 7 8 dk mesafede oturuyorum şuan ki eşim bucayı hiç sevmez. Gözünü korkut bence sen onun. Aileni saymayan adam yarın öbür gün tamamen görüştürmez. Dogru kararı sen verirsin ama ben senin yerinde olsam Ailemle ilgili konuda resti çekerdim.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Peki eşini en iyi sen tanırsın kuzum cidden bir daha sana ailen karşısında karşılayacağına emin misin
Kızlar dün akşam eşim ve ailesi geldi konuşmaya benime tüm ailem dayılarım felan toplandı herşey konuşuldu. Dayımlar eşimi baya uyardı ailemden özür diledi bidaha olmayacak dedi

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Peki eşini en iyi sen tanırsın kuzum cidden bir daha sana ailen karşısında karşılayacağına emin misin
Evet canım çünkü o pişmanlığını gördüm gözünde ve dayım orda dedi ailesine getirmeyeceksen bidaha aynı şeyleri yapacaksan çek git buradan. O da özür diledi ailemden yapmıycam dedi. Anneme babama anne baba diye konuşurken sesinden anlaşılıyordu pişmanlığı. Ha umarım ben ve ailem yanılmamışızdır ama dayım dedi bana bidaha en ufak bi hatasında gelip bize anlatacaksın. Eşime de dedi bidaha bu kız bura küs gelirse seni pişman ederiz dedi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Evet canım çünkü o pişmanlığını gördüm gözünde ve dayım orda dedi ailesine getirmeyeceksen bidaha aynı şeyleri yapacaksan çek git buradan. O da özür diledi ailemden yapmıycam dedi. Anneme babama anne baba diye konuşurken sesinden anlaşılıyordu pişmanlığı. Ha umarım ben ve ailem yanılmamışızdır ama dayım dedi bana bidaha en ufak bi hatasında gelip bize anlatacaksın. Eşime de dedi bidaha bu kız bura küs gelirse seni pişman ederiz dedi
İyi demişler valla arkanda ailenin olduğunu bilmelisi eşinin bir tık gözünğ korkutur merak etme şuan onun yapacağı en ufak hatada snein ailene sığınacağını ve ailenin sana sahip çıkacağını bilmek onu hatalarından döndürüm kuzum . Güzel olmuş barışmanıza sevindim inşallah bir dahw böyle tatsız olaylar ailenizde hiç olmaz 🤲🏻

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
İyi demişler valla arkanda ailenin olduğunu bilmelisi eşinin bir tık gözünğ korkutur merak etme şuan onun yapacağı en ufak hatada snein ailene sığınacağını ve ailenin sana sahip çıkacağını bilmek onu hatalarından döndürüm kuzum . Güzel olmuş barışmanıza sevindim inşallah bir dahw böyle tatsız olaylar ailenizde hiç olmaz 🤲🏻
İnsallah canım Allah razı olsun. Şuan baya Bi değişim farkediyorum insallah hep böyle devam eder 🤲😘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar