Kafam karıştı 🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️ tarafından oluşturulan Kafam karıştı 🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,019 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kafam karıştı 🤔
Konbuyu başlatan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bi sürü tanıdığım var r0 haftalik normal doğum yapan ve kız doğuran , bence çevrenenin dediklerine bakma

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Mrb hanımlar 38+4 günlük olduk çok şükür kızım olacak ama herkes diyor ki kız bebek bu kadar beklemez kafamı karistiyorlar benim gibi kiza hamile olup bekleyen varmı 🙄
Anasını satim bir karismadiklari dogurmamiz kalmıştı ona da karıştılar tam oldu 40+2 de kız doğurdum napcaz canı ne zaman isterse o zaman gelir kızla erkekle alakası yok bunun

Gökçe Gökçek 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Mrb hanımlar 38+4 günlük olduk çok şükür kızım olacak ama herkes diyor ki kız bebek bu kadar beklemez kafamı karistiyorlar benim gibi kiza hamile olup bekleyen varmı 🙄
Ablam 41 haftaya doğum yaptı onunda kızdı böyle şeylere kafanı Yorma bence
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anasını satim bir karismadiklari dogurmamiz kalmıştı ona da karıştılar tam oldu 40+2 de kız doğurdum napcaz canı ne zaman isterse o zaman gelir kızla erkekle alakası yok bunun
Kesinlikle hay yaşa

Tüm sayfalar yüklendi.