Kafamda deli düşünceler 🤭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alparslan💙 tarafından oluşturulan Kafamda deli düşünceler 🤭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,287 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kafamda deli düşünceler 🤭
Konbuyu başlatan Alparslan💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bebişimin annesiyim

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Kızlarrr ben hamileliği çok özledim sanırım oğlumun kardeşi olsun istiyorum 🙈ama sonradan çok çok erken diyorum kendimi heveslendiyorum oğlum akıllı diye bi cesaret geliyor ikinci için ama sonra yok olmaz diyorum koca dünden razı zaten sizin bebişler arasında ne kadar süre var 🤭😅
Oğlum bana çok çektirdi varlığına bin şükür ama çok hasta oldu komikti reflusu vardı vs. Ben büyümesini bekledim fakat akıllı olsaydı 3 yaşı gecirmezdim birde okulum vardı iş hayati oğlum 4 yaşına geldi şimdi hamileyim nasipse 5 yaş olacak aralarında birde kızımız olacak inşallah ☺️ hala yoruyor beni oglus bakalım bebiş olunca düzelecek mi bilmem ama kardeşin gerekli olduğunu savunanlardanim

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
3 yas 10 ay benimkileri arasında araları acıkda olsa yakında olsa 2 cocuk zor oluyor biri hep ilgi isterken oburune zaman ayıramıyorsan eger dusunuyorsan 2 yas olmadan olması daha ıyımıs yoksa ac arayı en azından buyumus olur bazı seylerı kendı yapabilir sana zorlugu olmaz canım 😄🥰

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlarrr ben hamileliği çok özledim sanırım oğlumun kardeşi olsun istiyorum 🙈ama sonradan çok çok erken diyorum kendimi heveslendiyorum oğlum akıllı diye bi cesaret geliyor ikinci için ama sonra yok olmaz diyorum koca dünden razı zaten sizin bebişler arasında ne kadar süre var 🤭😅
Merhaba canım benim büyük kızım 3.5 küçük kızım 1.5 şimdi de 14 haftalık hamileyim aralarında 2 er yaş var

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
3 yas 10 ay benimkileri arasında araları acıkda olsa yakında olsa 2 cocuk zor oluyor biri hep ilgi isterken oburune zaman ayıramıyorsan eger dusunuyorsan 2 yas olmadan olması daha ıyımıs yoksa ac arayı en azından buyumus olur bazı seylerı kendı yapabilir sana zorlugu olmaz canım 😄🥰
kimsem yok ki benim izmitteyim ailem adanada her türlü zor yanii 🤦‍♀️😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba canım benim büyük kızım 3.5 küçük kızım 1.5 şimdi de 14 haftalık hamileyim aralarında 2 er yaş var
Oyy MaşaAllah en ideali sanırım 2 3 yaş olmasıymış 🤗

Anneysen

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim öncelikle her şey Rabbimden hayırlısını versin. Bir sürü tanıdığım var cocuk sahibi olamıyorlar zamaninda hep konrunmuslar onları düşününce ne kadar çocuk istiyorsan arka arkaya yapmaya çalış çünkü yarinimiz hiç belli olmaz. Benim 15 aylik oglum var suan 36+4 haftalık hamileyim. Allahima şükürler olsun . Herkes acele etmişsin diyorlar ama benle alakası yok Rabbım veriyor. Çünkü eşim asker yurt disinda girevde 6-7 bazen 9 ayda bir gele biliyor. Ona rağmen hamike kalmam bir mucize. Ben hiç pişman değilim aksine ogluma kardeş yoldaş olur diye seviniyorum. Allah hepimize hayırlı evlat nasip etsin gerisi boş

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlısı olsun canım esin destek oluyor yardımcı oluyorsa acma arayı eger istiyorsan
Yok be kocadan ne desteği bazen işim olunca bak diyorum sonra çocuk ağlıyor Bi gidiyorum yanına uzanmış horluyor çocuk korkudan ağlıyor🤦‍♀️😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benim öncelikle her şey Rabbimden hayırlısını versin. Bir sürü tanıdığım var cocuk sahibi olamıyorlar zamaninda hep konrunmuslar onları düşününce ne kadar çocuk istiyorsan arka arkaya yapmaya çalış çünkü yarinimiz hiç belli olmaz. Benim 15 aylik oglum var suan 36+4 haftalık hamileyim. Allahima şükürler olsun . Herkes acele etmişsin diyorlar ama benle alakası yok Rabbım veriyor. Çünkü eşim asker yurt disinda girevde 6-7 bazen 9 ayda bir gele biliyor. Ona rağmen hamike kalmam bir mucize. Ben hiç pişman değilim aksine ogluma kardeş yoldaş olur diye seviniyorum. Allah hepimize hayırlı evlat nasip etsin gerisi boş
Aynen öyle Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşaAllah 🤗

Raziye crt

Kayıtlı Üye
rank
20 yasindasin ve 3 yasinda oglunmu var ayiptir sormasi 16yasindami evlendin resmen cocukken evlenmisin kusura bakma incitmek icin soylemedim biraz gencligini yasasaydin ya
Yoo niye incineyim oyle oldu 15 de nisanlandim 16 da evlendim simdi düsününüyorumda cocuktum oyle olmasi lazimdi oldu simdi 16 yasndakiler cocuk gibi bn mi fazla olgunum ne😁40 ysnda gibi hissediyom kndimi

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Yoo niye incineyim oyle oldu 15 de nisanlandim 16 da evlendim simdi düsününüyorumda cocuktum oyle olmasi lazimdi oldu simdi 16 yasndakiler cocuk gibi bn mi fazla olgunum ne😁40 ysnda gibi hissediyom kndimi
Rabbim sana başlasın canım Allah mutlu mesut etsin inşaAllah annemde 13ünde evlenmiş dedeme vermezsen kaçarım diyede kafa tutmuş o yaşta 🤦‍♀️😂😂

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Benim 2 oğlum var biri 15 diğeri 9 yaşında keşke bu kadar ara koymamış olsaydım diyorum ama son pişmanlık fayda etmez 7 ay önce bi düşük yaptım şimdi çok istiyorum ama bakalım kısmet ne zaman olacak

Tüm sayfalar yüklendi.