Kafasi buyuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İzelin Annesi tarafından oluşturulan Kafasi buyuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 757 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kafasi buyuk
Konbuyu başlatan İzelin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canan_

İzelin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar bugun kontrole gittim 34+1 haftalik gebeyim bu gune kadar hersey normaldi bugun doktor bebegin kafasi buyuk dedi kilodan da kaynaklanabilir dedi cok korktum aceba bi sikinti olur mu😭

İzelin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bişi olmaz canım korkma benim iki dogum nasil oldu

Bişi olmaz canım korkma benim iki numarada aynısıydı.
Dogum nasil oldu normal mi sezeryan mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Genelde kafa büyük oluyor ya bebeklerde sıkma canınj
Kilodan dolayi olabilirmia cunku ayrintilidada bisey demedi normaldi bugun soyledi ilk defa doguma 1 ay kalmis

Genelde kafa büyük oluyor ya bebeklerde sıkma canınj
Kilodan dolayi olabilirmia cunku ayrintilidada bisey demedi normaldi bugun soyledi ilk defa doguma 1 ay kalmis

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar bugun kontrole gittim 34+1 haftalik gebeyim bu gune kadar hersey normaldi bugun doktor bebegin kafasi buyuk dedi kilodan da kaynaklanabilir dedi cok korktum aceba bi sikinti olur mu😭
Korkma canım bı sıkıntı olsaydı ayrıntılı ve taramalarda çıkardı sadece doğumu zor olur enfazla sezeryanla olur. Birde bı doktora bağlı kalmamak lazım başka Dr görün derim birde. Sağlıkla kavuş inşallah

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Dogum nasil oldu normal mi sezeryan mi

Normal oldu canım.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar