Sorum var Kafayı toplayamiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Kafayı toplayamiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,292 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kafayı toplayamiyorum
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Geçiyor canım emin ol ben kayrayı emzirmek dahi istemezdim aşırı sinirlenirdim ama şuan öyle değilim hoş kayra 2 gündür sadece gece mama içiyor ama bakalım inşallah böyle devam eder annem damağı kızdığı zaman yani göğsünü isterse emme şeker ver dedi bende öhle yapıyorum kızgınlığını alır o zaman çocuğun demişti
Hmm inşallah canım içer brnimkiside geçer inşallah

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar mrb öncelikle size bir tartisma ile geldim bugün ablamla konuştum hani dedim sen bize gelmemek için bahane uyduruyorsun sürekli dedim sürekli cagiriyorum ama gelmiyor işte bugün sesli mesaj atmış ben bekarken kendisi evli idi çocuğu vardı TM mi kocası da mağazacılık yapıyordu kendiside çalışıyordu felan işte geri bana dediki enişten önceden beri sana kurulu göndermez senin savunulacak bir yerin yok neymiş ben genç yaşta oturup dememisim ki getir çocuğa ben bakayım dememisim ve babamızın kuralını aklını da biliyor felan benim canım size gelmek istemiyor açıkçası görümce lerim bana ablalık yaptı çocuklarıma hep onlar baktı geçen araba aldı işte kızlar gorumcesi anahtarlık almış bende kendisine kargo ile hediye gönderiyorum ama onu söyleyen yok yakınımda kocam kızmasın diye ha sizde rahat edemiyorum sen beni agirlamiyor sun onlar daha iyi özenip hazırlıyor lar bir sevgi bir özen görüyorum diyor yanlış anlama ama diyor arkadaşlar ibbile dermiş ki nasıl kardeşin var hiç sevgi göstermiyor geri işte gecende hatta kendilerine gittik felan baktım oğlum açıktı simit vardı aldım elime verdim çocuk ayakta yedi diye elinden simiti aldı bugünde işte sen diyor düşünsen zaten diyor eline vermezdin ablam çalışıyor temizlik yapamıyor dersin diyor sende o düşünce bile yok diyor o gün gelin süpürdü evi bende iki canimla bir dünya bulaşık yıkadım ama onlar göz önüne gelmiyor beni heo dışlan di lar abimle gezerken beni çağıran olmadı ben evde tektim kimse benimle ilgilenmedi bile velhasıl inkelam ben ne yapayım siz söyleyin yani ben sevgi görmedim ki kendisinden beni kıskanıyor birde neymiş ben evin küçüğü olarak daha çok sevilmiş im anneme benziyor demişler kendisi de babama benziyormus ya kızlar böyle işte
Gerçekten şaşkınlıkla okudum canım ya Allah yardımcın olsun gerçekten ablam yani nasıl böyle şeyler söylemiş nasıl böyle düşünceleri var yani bilmiyorum şaşırdım ya ne diyeceğimi bilemiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.