Kafayı yedim heralde

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Ravzanin annesi tarafından oluşturulan Kafayı yedim heralde başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 601 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kafayı yedim heralde
Konbuyu başlatan Ravzanin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah cnm Allh razı olsun 🌺 böyle takmak istemiyrm ama sürekli acaba ile yaşıyorm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kndimi kötü hissediyorum hep acaba biseymi oldu korkusu artık midem ağrıyor kardeşim..etraf hiç anlamiyr

Amin inşallah kardeşim Allah razı olsun 🌺 sağlıkla kucağıma bı alsam
Seni öyle iyi anlıyorum ki kucağına alana kadar her gün yıl gibi geliyor doğup zaman geçtikten sonra da hamileliğin keyfini çıkaramadigina pişman oluyorsun benim her anım korkuyla geçti elimde stetoskop kalp atışını duymaya çalışırdım ağlardım😂😂 güzel hareket etmeleri tekmeleri asermeler hepsi çok özel sakın korkuya yenik dusme anı yaşamaya çalış

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Öyle düşünme iyi düşün iyi olsun sağ salim kucağına alırsın inşallah bnde ikinci oğlumu doğumdan 6 gün sonra kaybettim ve tekrar hamile kaldım aralarında 1.5 sene var hep ağlamakla geçti üzüldüm hepsinin yeri farklı ve korku işte bişi olursa vs düşün düşün işin içinden çıkamadım hep üzüldüm ve erken doğum yaptım üzüntü stres ney ne nasıl olacak diye ama bu yavrum çok şükür iyi binlerce kez💕 darısı senin başına inşallah yaşayan birisi olarak seni çok iyi anlıyorum 🥺
Allah razı olsun olsun kardeşim evet düşünmüyorum diyrm ama ama beynim hep acaba diyor

Kafayı yemedin canım başından çok üzücü bı olay geçmiş çok normal öyle düşünmen Rabb'im sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤️
Amin cnm inşallah 🌺

Kızlar 6 aylık hamileyim bundan 2 sene evvel bebeğimi dogumda kaybettim çoğunuz biliyorsunuz dur şimdi bebeğim az hareket etse biseymi oldu panigine giriyorm hiç rahat geçmiyor günlerim boyle olmakta istemiyorum napicm bilmiyrm hayırlısyla doğursam..Dua edin lütfen yaaa
İnşallah sağ saglim.kucagina alırsın rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın cnm🙏🤲

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Allah razı olsun olsun kardeşim evet düşünmüyorum diyrm ama ama beynim hep acaba diyor

Amin cnm inşallah 🌺
Öyle düşünme iyi düşün canımsın 😍 rica ederim Allah yardımcn olsun inşallah

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 6 aylık hamileyim bundan 2 sene evvel bebeğimi dogumda kaybettim çoğunuz biliyorsunuz dur şimdi bebeğim az hareket etse biseymi oldu panigine giriyorm hiç rahat geçmiyor günlerim boyle olmakta istemiyorum napicm bilmiyrm hayırlısyla doğursam..Dua edin lütfen yaaa
Haklısın canım endişelerinde çok haklısın seni anlıyorum ama birazdaha rahat ol lütfen dikkatli ol sıkıntı stres yapmamaya özen göster rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar