Kafayı yicemmm bu adamla😐😐😐

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yeniiianne tarafından oluşturulan Kafayı yicemmm bu adamla😐😐😐 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 732 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kafayı yicemmm bu adamla😐😐😐
Konbuyu başlatan Yeniiianne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yeniiianne

Yeniiianne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 38. haftamdayımm bu zamana kadar sadece tek bir doktora göründüm acile gittikleriö dışında özel bi hastanede muane oldum ve eşim hiç sesini çıkarmıyodu hangi hastaneye gidersen git ne kadar ücret olursa olsun önemli değil diyordu doğumuma iki hafta kaldı şimdi eşim devlette doğum yapcaksın para vermek istemiyorum diyor kayınvalidemin dolduruşuyla ve bebeğim tek böbrekli doktor mutlaka sezeryan dedi napcam şimdi ben bilmiyorum 😐

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 38. haftamdayımm bu zamana kadar sadece tek bir doktora göründüm acile gittikleriö dışında özel bi hastanede muane oldum ve eşim hiç sesini çıkarmıyodu hangi hastaneye gidersen git ne kadar ücret olursa olsun önemli değil diyordu doğumuma iki hafta kaldı şimdi eşim devlette doğum yapcaksın para vermek istemiyorum diyor kayınvalidemin dolduruşuyla ve bebeğim tek böbrekli doktor mutlaka sezeryan dedi napcam şimdi ben bilmiyorum 😐
Neden devlette doğum yapmak istemiyosunuz

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Canım anlıyorum korkularını güzellikle konuşmaya çalış hep bir dr takibimi yaptı bebeği riske atmayalım bu dr da doğum yapalım eğer bir sıkıntı olursa paradan daha mı önemli yoksa bana devlet özel ne farkeder diye tatlı dille konuş inatlaşma sakin kaynananın aksine hep iyi yaklaş eşine kavga falan etme bunca zaman özele götüren özelde de doğum yaptırır inş içini ferah tut he olmazsa da ıstanbuldaysan 2 tane hastane önericem orada yap hiv pişman olmazsın

Yeniiianne

Kayıtlı Üye
rank
İstanbul'dayım canım hangi hastane
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Neden devlette doğum yapmak istemiyosunuz
Devlette yapmak istemiyorum değil sadece doğumuma 15 gün kaldı yeni bi doktor zor olmazmı yeniden tahlil istemezler mi bir de sanırım devlet sezeryan yapmıyormuş

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
Devlet hastanesi o kadar kötü değil canım devlette sezeryan yapar sana bebegın tek böbrekliyse ama sinirin bozuk tabı dolduruşa gelmemesi lazım ikna etmeye çalış

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle geçmiş olsun İnşAllah bebeğiniz sağlıklı olur da gerisi mühim değil devlette kötü degil ki eğer maddi durumunuz devlete el veriyorsa oda olur üzmeyin kendinizi akıl hocalarına gelince Allah onları ıslah etsin

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
İstanbul'dayım canım hangi hastane
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Devlette yapmak istemiyorum değil sadece doğumuma 15 gün kaldı yeni bi doktor zor olmazmı yeniden tahlil istemezler mi bir de sanırım devlet sezeryan yapmıyormuş
Sarıyer Şişli Etfal Ek hizmet binası komşunun gelini özelde doğum yapacaktı ağrısı olunca acile gitmiş ve bırakmamış hastane onu ama iyi ki gitmişim dedi o kadar memnun kalmış ki sezeryan oldu odalar tek kişilik ve çok temiz ilgili hastane. Diğeri de Sancaktepe Ilhan Varank Şehir Hastanesi Dr inanılmaz ilgili güler yüzlü 2018de oğlumu orada doğurdum odaları falan çok luxtu duşuna kadar herşey var hemşireler çok ilgili çok yardımcı oldular sağolsun tek eksi yani yemeklerinden hiç yemedim çok fenaydı onun dışında çok memnun kaldım

Yeniiianne

Kayıtlı Üye
rank
Sarıyer Şişli Etfal Ek hizmet binası komşunun gelini özelde doğum yapacaktı ağrısı olunca acile gitmiş ve bırakmamış hastane onu ama iyi ki gitmişim dedi o kadar memnun kalmış ki sezeryan oldu odalar tek kişilik ve çok temiz ilgili hastane. Diğeri de Sancaktepe Ilhan Varank Şehir Hastanesi Dr inanılmaz ilgili güler yüzlü 2018de oğlumu orada doğurdum odaları falan çok luxtu duşuna kadar herşey var hemşireler çok ilgili çok yardımcı oldular sağolsun tek eksi yani yemeklerinden hiç yemedim çok fenaydı onun dışında çok memnun kaldım
Allah razı olsun canım ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.