Kafayı yıyecem

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde S♥️E💙 tarafından oluşturulan Kafayı yıyecem başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,343 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kafayı yıyecem
Konbuyu başlatan S♥️E💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Dogum yapan anneler sizinde bebegıniz hem emmek isteyip emerken de emmeyı bırakıp aglıyor mu kafayı yiyecem ya hem ac hem uykusu var hemde aglıyor 😣😣😞
Evet canım 4 aylık oldu hala bazen emerken ağlıyor gazdan o çünkü ayaklarını falan çırparak ağlıyor ayaklarını karnına doğru çek saat yönünde karnını ovala rahatlat yoksa meme reddi yapar Bi süre sonra sürekli böyleyse ve ağlama krizi yaşıyorsa kolik bebektir arkadaşın dediği gibi biogaiga damla al çok iyi geliyor kolik bebeklere daha kolay çıkarmasını sağlıyor ama çok kullanma

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Yapıyorum canım gazını cıkarıyom ama uyuyor uyanıyor azıcık emiyor geri uyuyor sonra alt acıyorum geri uyuma zamanı geldimi cıglık cıglıga aglıyor bi yandanda emmek istiyor emzirmeye calısınca da emmıyor 1 saat ugrasıyorum sonra yorulup uyuyor geri uyanıyor az emiyor yine aynı cok yoruldum gercekten kulaklarımda hep aglama sesi her bebek mi boyle bana mı ozel bilemedim 😒

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Yapıyorum canım gazını cıkarıyom ama uyuyor uyanıyor azıcık emiyor geri uyuyor sonra alt acıyorum geri uyuma zamanı geldimi cıglık cıglıga aglıyor bi yandanda emmek istiyor emzirmeye calısınca da emmıyor 1 saat ugrasıyorum sonra yorulup uyuyor geri uyanıyor az emiyor yine aynı cok yoruldum gercekten kulaklarımda hep aglama sesi her bebek mi boyle bana mı ozel bilemedim 😒
Derin uykuya daldığında elinle çenesine hafif baskılar yaparak uykusunda emzir benimki kolik bebek değil ama yeğenim kolik bebekti ve ne kadar zor olduğunu çok iyi biliyorum Allah yardımcın olsun inşaAllah kaç günlük bebişin

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
26 gunluk canım sagol Valla cok zor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nurse harveys clox canım

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
26 gunluk canım sagol Valla cok zor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nurse harveys clox canım
Sende yediklerine dikkat et canım ne yemek yaparsan yap üzerine kimyon at ben pilavı bile kimyon atıp yediğim günü biliyorum maalesef süt ürünleri çok gaz yapar hergün yeme dereotu yemeyi dene sütünü arttırıcı şeyler dene bakalım çözüm süreci birazcık sıkıntılı ama mecbur diren yani pes etme sütün vardır emzirmeye çalış her fırsatta derin uykudayken özellikle karnını doyur yoksa daha çok ağlar emerken gazını çıkarmaya alışırsa ne güzel olur ya hafifler bebiş

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Bırsey yiyemiyorum aynen canım gaz yapacak korkusundan yediklerimde yazdıkların yemek yemiyorum hep corba yesıllık kımyonu pek kullanmadım acıkcası ınsallah onu da denıyecem Allah yardımcım olsun cok zor gercekten kendimi tukenmiş hissediyorum

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Bırsey yiyemiyorum aynen canım gaz yapacak korkusundan yediklerimde yazdıkların yemek yemiyorum hep corba yesıllık kımyonu pek kullanmadım acıkcası ınsallah onu da denıyecem Allah yardımcım olsun cok zor gercekten kendimi tukenmiş hissediyorum
Büyüklerin her söylediğini uygulamam ama kimyonu hep söylerler hem yediğin yemeklere at hemde sıcak suya bir kaşık atıp iç gerçekten etkisi oluyor dene ben bebeğimin ağzına sadece bir damla olmak şartıyla bazı günler verdim kimyonlu su ama sadece bir damla

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar