Sorum var Kahverengi leke

• Konbuyu başlatan İlknursz
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İlknursz tarafından oluşturulan Kahverengi leke başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 294 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kahverengi leke
Konbuyu başlatan İlknursz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^
İ

İlknursz

Guest
Bugün kontrolüm vardı geç döllenme olmuş karından görünmedi vajinal ultrasonda keseyi gördük çok şükür adet takvimine göre 6 haftalık ama simdi 5 diyebilirim sanırım bugün alttan muayene sonrası o alet jeliyle beraber kahverengi akıntı geldi o an doktora sordum normal dedi eve geldim halen bir iki damla sürüyor normalmi kizlar sanki adete üç gün kalirda leke olurya ufak ufak öyle şuan biter iki üç güne yazıyor araştırdığımda...👶🏻🧿🙏🏻🥹

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Alttan muayene sonrası lekelenme normal ayrıca yerleşme kanaması da olabilir. Birkaç güne geçer ama kanama artarsa mutlaka doktora gitmelisin

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Bugün kontrolüm vardı geç döllenme olmuş karından görünmedi vajinal ultrasonda keseyi gördük çok şükür adet takvimine göre 6 haftalık ama simdi 5 diyebilirim sanırım bugün alttan muayene sonrası o alet jeliyle beraber kahverengi akıntı geldi o an doktora sordum normal dedi eve geldim halen bir iki damla sürüyor normalmi kizlar sanki adete üç gün kalirda leke olurya ufak ufak öyle şuan biter iki üç güne yazıyor araştırdığımda...👶🏻🧿🙏🏻🥹
Merhaba canım sağ salim kucağına alırsın inşallah canım alttan muane olduğu için gayet normal ama ilerlerse çoğalırsa mutlaka doktora görün tedbir amaçlı

İ

İlknursz

Guest
Merhaba canım sağ salim kucağına alırsın inşallah canım alttan muane olduğu için gayet normal ama ilerlerse çoğalırsa mutlaka doktora görün tedbir amaçlı
Çok teşekkür ederim az az geliyor hâla idrar yapınca silince yada pecete koyup oturup kalkinca gibi, artma görmedim çok şükür ama azda olsa insani endiselendiriyor , 22 yaşındayım ilk anneliğim :))

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Düşük başlamış...
Ya gerçekten mi çok üzüldüm ya ne desem bilemedim gerçekten 🥺🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok teşekkür ederim az az geliyor hâla idrar yapınca silince yada pecete koyup oturup kalkinca gibi, artma görmedim çok şükür ama azda olsa insani endiselendiriyor , 22 yaşındayım ilk anneliğim :))
Oy kıyamam canım benim Rabbim tez zamanda tekrardan nasip eder inşallah be canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar