Sorum var Kahverengi leke

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 4 çocuklu anne tarafından oluşturulan Kahverengi leke başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 379 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kahverengi leke
Konbuyu başlatan 4 çocuklu anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhaba canım olabilir bence bir acile gitsen iyi olur gebeliğin hiç bir döneminde kanama ve lekelenme normal değil korkma endişe etme kuzum
Mrb bayanlar 33+4 günlük hamileyim lavaboya gittiğim çamaşırım akıntıyla beraber kahverengi leke vardı bu erken doğum belirtisi olabilir mi?

4 çocuklu anne

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim erken doğum yapmaktan çok korkuyorum gidersem doğumun başlamış derlerse diye sancimda şimdi ara ara gelyr 3 çocuğum evde kafam burda kalacak öyle bişey olsa

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Teşekkür ederim erken doğum yapmaktan çok korkuyorum gidersem doğumun başlamış derlerse diye sancimda şimdi ara ara gelyr 3 çocuğum evde kafam burda kalacak öyle bişey olsa
Ay öyle düşünme canım kimse yok mu bir çağırsan yanlarında dursa sabhta neleri seviyorlarsa yapsınlar yesin kuzular hani erken doğumda olabilir olmayadabilir bilemiyorum ama gitsen çok iyi olur canım gidersen yaz lütfen ama beni etiketle alıntı da bildirim gözükmüyor bazen dualarım seninle insallh miniğimiz zamanını bekler korkma stres endişe korku erken doğumu tetikler bende de öyle olmuştu

4 çocuklu anne

Kayıtlı Üye
rank
Ay öyle düşünme canım kimse yok mu bir çağırsan yanlarında dursa sabhta neleri seviyorlarsa yapsınlar yesin kuzular hani erken doğumda olabilir olmayadabilir bilemiyorum ama gitsen çok iyi olur canım gidersen yaz lütfen ama beni etiketle alıntı da bildirim gözükmüyor bazen dualarım seninle insallh miniğimiz zamanını bekler korkma stres endişe korku erken doğumu tetikler bende de öyle olmuştu
Haklısın canm stres korku ikisi bı arada eşimi bekliyorum gelirse gideceğim canm yazarım insalhhh erkn dogumum olmaz insalhhh zamnnda doğsun bebeğim insalhh
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gorumcen olsun aile yakınlarından birileri baksın çocuklarına eşin nerdeki
Onlar benden uzak eşim dışarda geleceğim dedi onu beklyrm bnde

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Haklısın canm stres korku ikisi bı arada eşimi bekliyorum gelirse gideceğim canm yazarım insalhhh erkn dogumum olmaz insalhhh zamnnda doğsun bebeğim insalhh

O gelince al cocuklarinizida gidin beraber acile

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank

Aynen git canım ay insallh canım benim inşallah 💕 dualarım sizinle 🌷

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar