Sorum var Kahverengi leke

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 4 çocuklu anne tarafından oluşturulan Kahverengi leke başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 384 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kahverengi leke
Konbuyu başlatan 4 çocuklu anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

4 çocuklu anne

Kayıtlı Üye
rank
Aynen git canım ay insallh canım benim inşallah 💕 dualarım sizinle 🌷

Bugün sabahtan beri hastanedydim canm 2 defa nstye bagladilar sancılarım az az vardı muayene ettiler catim için kapaliymis çok şükür
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Serumla sancimi durdurdular şuan evdym biraz daha iyiyim canm istiharat ediyorum

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Bugün sabahtan beri hastanedydim canm 2 defa nstye bagladilar sancılarım az az vardı muayene ettiler catim için kapaliymis çok şükür
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Serumla sancimi durdurdular şuan evdym biraz daha iyiyim canm istiharat ediyorum
Oy kuzum kıyamam birdaha ne zaman gideceksin? Çok geçmiş olsun minik insallh zamanını bekler ya kıyamam ya Allah yardımcın olsun sinir stres düşünce at bir kenara canım benim 😍 herşey olacağına varır az süren kaldı zaten sağ salim kucağına alırsın inşallah 💕 bnm ki 35+6 da doğdu yani 35+5 di gece bir buçuk doğum oldu 35+6 sayılıyor minicikti 2250 kilo doğdu canım ne küvöze alındı ne de başka bir şey çok şükür Allah can sağlığı versin moralini yüksek tut bende son an sıkıntı vs var dediler bilmem ne Perşembe öyle dediler stresten normalde sezaryen dinaha günümde vardı strsen 5 gün sonra suyum geldi düşün bak stresten üzüntüden hepsi oldu pazartesi doktora gittim herşey yoluna girdyse gün ne zamn dedim boşver 40 haftayı bekler senininki bir şey olmaz dedi öbür gün aynı doktora doğuma gittim

Tüm sayfalar yüklendi.