Kahverengi leke

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Benim dünyam tarafından oluşturulan Kahverengi leke başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 796 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kahverengi leke
Konbuyu başlatan Benim dünyam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Deryaorhan26

Benim dünyam

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar progestan ve iğne kullandığım halde hala kahverengi akıntı geliyor 1 hafta oldu. Korkmalı mıyım bundan başına gelen var mı. Kahverengi akıntı kötü bişey mi

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Kaçıncı haftadasın ,bence doktora görün cnm leke normalda olabilir, olmuyabilirde benim kanamam lekem oldukca bi sorun çıktı

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
1 gün geliyor 1 gün gelmiyor. Böyle kanamalar olur dedi doktorum. Kırmızı kan gelmediği sürece sıkıntı yok dedi.
Canım benim 2. Oğlumda 6 aya kadar devam etmişti kanamalarım lekelenme tarzı değil bildiğin kan geliyordu şükür o bile sapasağlam doğdu. Nasibi olan bir şekilde doğuyor içini ferah tut sen. İlaçlarını düzenli kullan aksatma, elinden geldikçe dinlen, yorma kendini bişey olmaz Allahın izniyle artarsa yada kan gelmeye başlarsa ihmal etme hemen görün dra geçmiş olsun

Benim dünyam

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim 2. Oğlumda 6 aya kadar devam etmişti kanamalarım lekelenme tarzı değil bildiğin kan geliyordu şükür o bile sapasağlam doğdu. Nasibi olan bir şekilde doğuyor içini ferah tut sen. İlaçlarını düzenli kullan aksatma, elinden geldikçe dinlen, yorma kendini bişey olmaz Allahın izniyle artarsa yada kan gelmeye başlarsa ihmal etme hemen görün dra geçmiş olsun
Saol canım dikkat etmeye çalışıyorum. İkiz oldukları için daha tedirginim ama sakin kalmaya çalışıyorum yinede

Tüm sayfalar yüklendi.