Kahverengi lekelenme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Kahverengi lekelenme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,468 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kahverengi lekelenme
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadimana

Azra

Kayıtlı Üye
rank
2 ay önce düşük yaptım düşükten 1 ay sonra hemen regl oldum bu ay 1 hafta gecikmem oldu test yaptım 4 gün önce negatif aşırı bel ve kasık ağrılarım var yinede adet belirtisi diye gitmedim doktora ama az önce lavaboda iken kahverengi lekenin olduğunu gördüm hamilelik mi yoksa regl midir? Regl öncesi leke olur mu
Bende daha önce düşük yaptım adetim baya düzensizleşti bazen çok geç adet oluyordum bazen de çok erken adet oluyordum hastaneye gitmiştim kürtajdan sonra normaldır demişti

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Benim ağrılı oldu canım tabi insandan insana değişir benim düşükten sonra adetlerim baya azaldi da normalde çok kanamam olurdu kac haftalıktı seninki
2 aylıktı ama benim ilk adetim iyiydi hatta 5 gün olan 6 güne çıkmıştı ağrım olmadı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende daha önce düşük yaptım adetim baya düzensizleşti bazen çok geç adet oluyordum bazen de çok erken adet oluyordum hastaneye gitmiştim kürtajdan sonra normaldır demişti
Kürtaj olmadım ben fark etmez dimi

Azra

Kayıtlı Üye
rank
2 aylıktı ama benim ilk adetim iyiydi hatta 5 gün olan 6 güne çıkmıştı ağrım olmadı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kürtaj olmadım ben fark etmez dimi
Parç kalsaydı kürtaj yaparlardı demeki sende parça kamamaış ama bence farketmiyor sonuçta düşük yapmışsın

deniz2017

Kayıtlı Üye
rank
2 ay önce düşük yaptım düşükten 1 ay sonra hemen regl oldum bu ay 1 hafta gecikmem oldu test yaptım 4 gün önce negatif aşırı bel ve kasık ağrılarım var yinede adet belirtisi diye gitmedim doktora ama az önce lavaboda iken kahverengi lekenin olduğunu gördüm hamilelik mi yoksa regl midir? Regl öncesi leke olur mu
slm canim bende dün sabah düsük yaptim :( 1 qylik olmustu tam. düsmeden önce lekelenme geldi önce kahverengi bikac gün sonra kanama basladi ve bebegim gitti... bence bi doktora git bazen yerlesme kanamasi da kahverengi leke seklinde olabiliyo. regl de genelde son günlerindr kahverengi lekelenme oluyo öncesinde hic olmadi bende

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar