KAKA YAPAMIYOR

• Konbuyu başlatan Minikcivcivvvvv
  • Toplam 18 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Minikcivcivvvvv tarafından oluşturulan KAKA YAPAMIYOR başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 940 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı KAKA YAPAMIYOR
Konbuyu başlatan Minikcivcivvvvv
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Hanimlar hayırlı geceler bebeğim 3 aylık ama 3 4 günde bir kaka yapıyor. Hem mama hem anne sütü aloyor. Kakasını yapamıyor. Sürekli ağlıyor 15 dk susuyorsa 16.dakika başlıyor kıpkırmızı oluyor ikiniyor kaka yaptığı gün yavrum o kadar sakin oluyor ki anlatamam. Ebe ve doktor normal diyor ama anne sütü alan bebekler için normal diye okudum internette anne sütü ve mama içen bebeklerin günde bir kere yapması lazım en az..Ne yapacam bilmiyorum bu durumu yaşayan oldu mu ne yaptı bu durumda yardımcı olur musunuz kendimi çok çaresiz hissediyorum.
Mamasına orjinal zeytinyaqı damlat.. bide poposuna şırınqayla zeytinyaqı sıkabilirsin.. Ama 3 qün normal qazını çıkarsın sorun yok korkma

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Buyuk ihtimal canım hamileyken bende kullandım sağlik ocağının verdiğini beni bile kabız etmistiki bebeğe nasi etmesin hata ettim bir hafta kullandım çocuğun düzeni bozuldu başka iyi bir marka denemeye başladım bugün bakalim
Duzelirse bana yaz cnm
Buyuk ihtimal canım hamileyken bende kullandım sağlik ocağının verdiğini beni bile kabız etmistiki bebeğe nasi etmesin hata ettim bir hafta kullandım çocuğun düzeni bozuldu başka iyi bir marka denemeye başladım bugün bakalim

Sema oğurlu

Kayıtlı Üye
rank
Hanimlar hayırlı geceler bebeğim 3 aylık ama 3 4 günde bir kaka yapıyor. Hem mama hem anne sütü aloyor. Kakasını yapamıyor. Sürekli ağlıyor 15 dk susuyorsa 16.dakika başlıyor kıpkırmızı oluyor ikiniyor kaka yaptığı gün yavrum o kadar sakin oluyor ki anlatamam. Ebe ve doktor normal diyor ama anne sütü alan bebekler için normal diye okudum internette anne sütü ve mama içen bebeklerin günde bir kere yapması lazım en az..Ne yapacam bilmiyorum bu durumu yaşayan oldu mu ne yaptı bu durumda yardımcı olur musunuz kendimi çok çaresiz hissediyorum.
Canım benimde bebeğin il dogdugunda bilmiyodu kakasını yapmayi dokturum iki günde bı makatini uyarın demişti kullak çubuğuyla sürekli yardımcı oluyodum bebeğime öyle öyle alıştı sorunumuz çözüldü

Tüm sayfalar yüklendi.